OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_17

Start / Komunikaty / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_17
IV Liga – kolejka 14

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz Cresovia Siemiatycze 2019-11-10 13:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Magdalena Makarska (Widźgowo)
2 KS Michałowo Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-11-10 13:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Łukasz Kuźma (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
3 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Hetman Białystok 2019-11-10 13:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Marcin Adamski (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
4 Krypnianka Krypno Jagiellonia Białystok SSA II 2019-11-10 13:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Piotr Karwowski (Białystok)
Leszek Bielicki (Zambrów)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
5 Sparta Augustów Tur Bielsk Podlaski 2019-11-09 13:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Adam Ignaczuk (Łapy)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
6 Sparta 1951 Szepietowo Wissa Szczuczyn 2019-11-10 13:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Szymon Szymajda (Białystok)
Łukasz Żukowski (Białystok)
Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
7 Warmia Grajewo ŁKS 1926 Łomża 2019-11-09 13:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Maciej Boruta (Łapy)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
8 Promień Mońki MOSP Białystok 2019-11-10 13:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Michał Renkiewicz (Suwałki)
Konrad Lewończuk (Białystok)
Marcin Nowak (Filipów)

 

Klasa okręgowa – kolejka 14

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA Hetman Tykocin 2019-11-10 13:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Damian Tanajewski (Łomża)
Marcin Łebkowski (Łomża)
Kamil Dobrowolski (Konarzyce)
2 Orlęta Czyżew KS GRABÓWKA 2019-11-10 13:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
Dariusz Leśniewski (Wysokie Mazowieckie)
3 UNIA CIECHANOWIEC KS Śniadowo 2019-11-10 13:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Robert Dąbrowski (Łomża)
Robert Wykowski (Łomża)
Kacper Tarnacki ()
4 UKS Konar Kora Korycin Magnat Juchnowiec Kościelny 2019-11-10 13:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Mariusz Gałczyk (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Bartosz Nos (Białystok)
5 MKS Mielnik Rudnia Zabłudów 2019-11-10 13:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Piotr Rybiński (Białystok)
Karol Sokół (Białystok)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
6 Puszcza Hajnówka Narew Choroszcz 2019-11-09 13:00 Gminny stadion w Narewce (Narewka, Adama Mickiewicza ) Adrian Romaniuk (Białystok)
Jakub Rutkowski (Białystok)
Mateusz Nakielski (Białystok)
7 Pomorzanka Sejny UM Krynki 2019-11-10 13:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Maciej Roszkowski ()
Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
8 Piast Białystok Orzeł Kolno 2019-11-09 18:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Piotr Ukalski (Białystok)
Monika Słowikowska (Goniądz)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 12

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 BOCIAN BOĆKI pauzuje w kolejce
2 ŻUBR DROHICZYN Cresovia II Siemiatycze 2019-11-10 13:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Tomasz Borawski (Jedwabne)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Mateusz Brzózka (Racibory)
3 Znicz Suraż GKP Orla 2019-11-10 13:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
Anita Kulesza (Zdrody Stare)
4 Tur II Bielsk Podlaski Gryf-Czarni Gródek 2019-11-10 13:00 Piliki 9 Paweł Kaliszewski (Białystok)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Piotr Jankowski (Białystok)
5 Pionier Brańsk Husar Nurzec 2019-11-10 11:00 Stadion ZS im. Armii Krajowej (Brańsk, Armii Krajowej 7) Błażej Kujawa (Ignatki)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Dawid Deptuła (Ignatki)
6 MKS POGOŃ ŁAPY Iskra Narew 2019-11-10 13:30 Stadion Miejski w Łapach (Łapy, Leśnikowska 18a) Adam Baranowski (Białystok)
Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
Karolina Sosna (Szernie)
7 Kolejarz Czeremcha ISKRA WYSZKI 2019-11-10 12:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Jakub Leszczyński (Siemiatycze)
Dominik Wasilewski (Siemiatycze)

 

 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 12

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 GKS Stawiski pauzuje w kolejce
2 Włókniarz Białystok GRAB JANÓWKA 2019-11-10 13:00 KS Włókniarz (Białystok, Sokólska 1) Bartosz Iwaniuk (Białystok)
Mateusz Wilczko (Mońki)
Marcin Czech (Wasilków)
3 Supraślanka Supraśl JASION JASIONÓWKA 2019-11-09 13:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
4 Sudovia Szudziałowo JASTRZĄB KNYSZYN 2019-11-10 13:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Karol Wydra (Sokółka)
Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
5 Polonia Raczki Korona Dobrzyniewo Duże 2019-11-10 13:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Jakub Perkowski (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
6 Pogranicze Kuźnica KS Sokoły 2019-11-10 11:00 Stadion w Kuźnicy (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki ) Dariusz Organek (Białystok)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
7 PASJA KLEOSIN Narew II Choroszcz 2019-11-09 13:00 STADION W JUCHNOWCU (Juchnowiec Dolny ) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Łukasz Bochenek (Białystok)
Piotr Sokólski (Białystok)