OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_16

Start / Aktualności Sędziowie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_16
IV Liga – kolejka 13

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Promień Mońki Biebrza Goniądz 2019-11-02 13:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Łukasz Kuźma (Białystok)
Marcin Nowak (Filipów)
2 MOSP Białystok Warmia Grajewo 2019-11-02 13:00 (Białystok, Świętokrzyska 1) Marcin Piotrowski (Łomża)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
3 ŁKS 1926 Łomża Sparta 1951 Szepietowo 2019-11-03 13:00 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
4 Wissa Szczuczyn Sparta Augustów 2019-10-31 19:00 Łomża, Zjazd 18 Marcin Łebkowski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
5 Tur Bielsk Podlaski Krypnianka Krypno 2019-11-02 13:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Leszek Bielicki (Zambrów)
Piotr Karwowski (Białystok)
Damian Tanajewski (Łomża)
6 Jagiellonia Białystok SSA II SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2019-10-31 19:00 Ośrodek Szkoleniowy Jagiellonii Białystok (Białystok, Elewatorska 4) Karol Sokół (Białystok)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Dawid Kujawa (Ignatki)
7 Hetman Białystok KS Michałowo 2019-11-03 11:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Piotr Podbielski (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
8 Dąb Dąbrowa Białostocka Cresovia Siemiatycze 2019-11-03 13:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Jakub Rutkowski (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)

 

Klasa okręgowa – kolejka 13

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Piast Białystok CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2019-11-02 18:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
Marcin Adamski (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
2 Orzeł Kolno Pomorzanka Sejny 2019-11-03 13:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Piotr Ukalski (Białystok)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
3 UM Krynki Puszcza Hajnówka 2019-11-02 13:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Bartosz Tyszka (Lachowo)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
4 Narew Choroszcz MKS Mielnik 2019-11-03 13:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
5 Rudnia Zabłudów UKS Konar Kora Korycin 2019-11-02 13:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Piotr Jankowski (Białystok)
Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
6 Magnat Juchnowiec Kościelny UNIA CIECHANOWIEC 2019-11-03 13:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Mariusz Matłoka (Łapy)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
7 KS Śniadowo Orlęta Czyżew 2019-11-03 13:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Robert Dąbrowski (Łomża)
8 KS GRABÓWKA Hetman Tykocin 2019-11-03 13:00 KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32) Maciej Nowacki (Uhowo)
Magdalena Makarska (Widźgowo)
Karolina Sosna (Szernie)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 11

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Kolejarz Czeremcha pauzuje w kolejce

2 ISKRA WYSZKI MKS POGOŃ ŁAPY 2019-11-03 13:30 Stadion Wyszki (Wyszki, Szkolna 17) Mateusz Nakielski (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Bartosz Nos (Białystok)
3 Iskra Narew Pionier Brańsk 2019-11-03 13:00 Narew, Adama Mickiewicza 83 Piotr Rybiński (Białystok)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
Bartłomiej Dworakowski (Dworaki-Pikaty)
4 Husar Nurzec Tur II Bielsk Podlaski 2019-11-03 13:30 Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
5 Gryf-Czarni Gródek Znicz Suraż 2019-11-02 13:00 Stadion Gminny (Gródek, Zarzeczańska ) Filip Malinowski (Siemiatycze)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Jakub Leszczyński (Siemiatycze)
6 GKP Orla ŻUBR DROHICZYN 2019-11-03 13:00 MOSiR (Koszele ) Damian Wysocki (Białystok)
Karol Sokół (Białystok)
Jakub Boguszewski (Białystok)
7 Cresovia II Siemiatycze BOCIAN BOĆKI 2019-11-03 13:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Łukasz Żukowski (Białystok)
Adam Baranowski (Białystok)
Marcin Czech (Wasilków)

 

 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 11

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 PASJA KLEOSIN pauzuje w kolejce

2 Narew II Choroszcz Pogranicze Kuźnica 2019-10-31 19:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Konrad Lewończuk (Białystok)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
3 KS Sokoły Polonia Raczki 2019-11-03 13:00 KS Sokoły (Sokoły, Nowy Świat 33) Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Maciej Roszkowski ()
Mateusz Wilczko (Mońki)
4 Korona Dobrzyniewo Duże Sudovia Szudziałowo 2019-11-03 13:00 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka ) Hubert Pianka (Kleosin)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Dariusz Organek (Białystok)
5 JASTRZĄB KNYSZYN Supraślanka Supraśl 2019-11-03 13:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Jakub Perkowski (Łapy)
6 JASION JASIONÓWKA Włókniarz Białystok 2019-11-03 13:00 Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska ) Marcin Nowak (Filipów)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Konrad Lewończuk (Białystok)
7 GRAB JANÓWKA GKS Stawiski 2019-11-03 13:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Adam Dąbrowski (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Marcin Łebkowski (Łomża)