OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_15

Start / Komunikaty / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_15
IV Liga – kolejka 12

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-10-27 14:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Adam Ignaczuk (Łapy)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Adam Perkowski (Łapy)
2 Cresovia Siemiatycze Hetman Białystok 2019-10-26 13:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Piotr Karwowski (Białystok)
Leszek Bielicki (Zambrów)
Jakub Kaseja (Łomża)
3 KS Michałowo Jagiellonia Białystok SSA II 2019-10-27 14:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Radosław Jemielity (Łomża)
Marcin Łebkowski (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
4 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Tur Bielsk Podlaski 2019-10-27 14:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Jakub Rutkowski (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
5 Krypnianka Krypno Wissa Szczuczyn 2019-10-26 13:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Magdalena Makarska (Widźgowo)
6 Sparta Augustów ŁKS 1926 Łomża 2019-10-26 14:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Bartosz Tyszka (Lachowo)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
7 Sparta 1951 Szepietowo MOSP Białystok 2019-10-27 14:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Dawid Deptuła (Ignatki)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)
8 Warmia Grajewo Promień Mońki 2019-10-27 14:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Karol Sokół (Białystok)
Łukasz Żukowski (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)

 

Klasa okręgowa – kolejka 12

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA KS GRABÓWKA 2019-10-27 14:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
2 Hetman Tykocin KS Śniadowo 2019-10-27 14:00 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Paweł Kaliszewski (Białystok)
Bartosz Nos (Białystok)
3 Orlęta Czyżew Magnat Juchnowiec Kościelny 2019-10-27 14:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Damian Wysocki (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Bartosz Iwaniuk (Białystok)
4 UNIA CIECHANOWIEC Rudnia Zabłudów 2019-10-26 15:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Piotr Rybiński (Białystok)
Mateusz Nakielski (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
5 UKS Konar Kora Korycin Narew Choroszcz 2019-10-27 14:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Adam Baranowski (Białystok)
Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
6 MKS Mielnik UM Krynki 2019-10-27 14:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Janusz Brokowski (Zambrów)
Leszek Bielicki (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
7 Puszcza Hajnówka Orzeł Kolno 2019-10-27 14:00 Gminny stadion w Narewce (Narewka, Adama Mickiewicza ) Maciej Roszkowski ()
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
8 Pomorzanka Sejny Piast Białystok 2019-10-27 14:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Bartosz Tyszka (Lachowo)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Marek Kodłubajski (Kolno)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 10

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Cresovia II Siemiatycze pauzuje w kolejce

2 BOCIAN BOĆKI GKP Orla 2019-10-27 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Dariusz Organek (Białystok)
Mateusz Nakielski (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
3 ŻUBR DROHICZYN Gryf-Czarni Gródek 2019-10-27 13:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Tomasz Borawski (Jedwabne)
Robert Monarcho (Czyżew)
Krzysztof Boguski ()
4 Znicz Suraż Husar Nurzec 2019-10-27 14:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Jakub Boguszewski (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Piotr Sokólski (Białystok)
5 Tur II Bielsk Podlaski Iskra Narew 2019-10-26 15:00 Piliki 9 Filip Malinowski (Siemiatycze)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Karolina Sosna (Szernie)
6 Pionier Brańsk ISKRA WYSZKI 2019-10-27 14:00 Stadion ZS im. Armii Krajowej (Brańsk, Armii Krajowej 7) Jakub Kaseja (Łomża)
Krzysztof Myśliński (Łomża)
Robert Wykowski (Łomża)
7 MKS POGOŃ ŁAPY Kolejarz Czeremcha 2019-10-27 14:00 Stadion Miejski w Łapach (Łapy, Leśnikowska 18a) Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)

 

 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 10

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 GRAB JANÓWKA pauzuje w kolejce

2 GKS Stawiski JASION JASIONÓWKA 2019-10-27 14:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
3 Włókniarz Białystok JASTRZĄB KNYSZYN 2019-10-26 14:00 KS Włókniarz (Białystok, Sokólska 1) Agnieszka Żmudzka (Białystok)
Karol Sokół (Białystok)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
4 Supraślanka Supraśl Korona Dobrzyniewo Duże 2019-10-27 14:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Maciej Nowacki (Uhowo)
Marcin Czech (Wasilków)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
5 Sudovia Szudziałowo KS Sokoły 2019-10-26 16:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
6 Polonia Raczki Narew II Choroszcz 2019-10-26 14:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Marcin Nowak (Filipów)
Piotr Nowak (Filipów)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
7 Pogranicze Kuźnica PASJA KLEOSIN 2019-10-26 15:00 Stadion w Kuźnicy (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki ) Karol Wydra (Sokółka)
Maciej Roszkowski ()
Mateusz Wilczko (Mońki)