OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_13

Start / Aktualności Sędziowie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_13
IV Liga – kolejka 10

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz Hetman Białystok 2019-10-13 15:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Marcin Piotrowski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Kamil Dobrowolski (Konarzyce)
2 Dąb Dąbrowa Białostocka Jagiellonia Białystok SSA II 2019-10-12 11:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
3 Cresovia Siemiatycze Tur Bielsk Podlaski 2019-10-12 15:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Karol Sokół (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Łukasz Żukowski (Białystok)
4 KS Michałowo Wissa Szczuczyn 2019-10-13 15:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Paweł Kaliszewski (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
5 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA ŁKS 1926 Łomża 2019-10-12 15:00 Łomża, Zjazd 18 Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Piotr Karwowski (Białystok)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
6 Krypnianka Krypno MOSP Białystok 2019-10-13 15:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Marcin Łebkowski (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Jakub Kaseja (Łomża)
7 Sparta Augustów Promień Mońki 2019-10-12 15:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Paweł Kostko (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
8 Sparta 1951 Szepietowo Warmia Grajewo 2019-10-12 15:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Szymon Szymajda (Białystok)
Piotr Jankowski (Białystok)
Hubert Pianka (Kleosin)

 

Klasa okręgowa – kolejka 10

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA KS Śniadowo 2019-10-12 15:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Piotr Ukalski (Białystok)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
2 KS GRABÓWKA Magnat Juchnowiec Kościelny 2019-10-13 14:00 KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32) Adrian Romaniuk (Białystok)
Adam Baranowski (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
3 Hetman Tykocin Rudnia Zabłudów 2019-10-13 15:30 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Piotr Karwowski (Białystok)
Damian Tanajewski (Łomża)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
4 Orlęta Czyżew Narew Choroszcz 2019-10-13 14:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
5 UNIA CIECHANOWIEC UM Krynki 2019-10-12 15:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Maciej Roszkowski ()
Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
6 UKS Konar Kora Korycin Orzeł Kolno 2019-10-13 14:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Damian Wysocki (Białystok)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
7 MKS Mielnik Piast Białystok 2019-10-12 15:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Bartosz Tyszka (Lachowo)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
8 Puszcza Hajnówka Pomorzanka Sejny 2019-10-13 14:00 Gminny stadion w Narewce (Narewka, Adama Mickiewicza ) Mariusz Gałczyk (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 8

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 GKP Orla pauzuje w kolejce

2 Cresovia II Siemiatycze Gryf-Czarni Gródek 2019-10-13 14:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Hubert Pianka (Kleosin)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
3 BOCIAN BOĆKI Husar Nurzec 2019-10-13 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Adam Perkowski (Łapy)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
4 ŻUBR DROHICZYN Iskra Narew 2019-10-13 14:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Filip Malinowski (Siemiatycze)
Jakub Leszczyński (Siemiatycze)
Dominik Wasilewski (Siemiatycze)
5 Znicz Suraż ISKRA WYSZKI 2019-10-13 14:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Bartłomiej Dworakowski (Dworaki-Pikaty)
6 Tur II Bielsk Podlaski Kolejarz Czeremcha 2019-10-13 14:00 Piliki 9 Piotr Rybiński (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 8

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 JASION JASIONÓWKA pauzuje w kolejce

2 GRAB JANÓWKA JASTRZĄB KNYSZYN 2019-10-13 14:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Tomasz Borawski (Jedwabne)
Robert Wykowski (Łomża)
Mateusz Brzózka (Racibory)
3 GKS Stawiski Korona Dobrzyniewo Duże 2019-10-13 15:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Robert Dąbrowski (Łomża)
Urszula Talipska (Dobrzyniewo Duże)
Krzysztof Boguski ()
4 Włókniarz Białystok KS Sokoły 2019-10-13 15:00 KS Włókniarz (Białystok, Sokólska 1) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Piotr Jankowski (Białystok)
Mateusz Wilczko (Mońki)
5 Supraślanka Supraśl Narew II Choroszcz 2019-10-12 15:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Bartosz Iwaniuk (Białystok)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
6 Sudovia Szudziałowo PASJA KLEOSIN 2019-10-13 14:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Łukasz Żukowski (Białystok)
Karol Wydra (Sokółka)
Marek Derlukiewicz (Białystok)