OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_10

Start / Komunikaty / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_10
IV Liga – kolejka 8

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz Jagiellonia Białystok SSA II 2019-09-29 16:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Leszek Bielicki (Zambrów)
Kamil Dobrowolski (Konarzyce)
Robert Monarcho (Czyżew)
2 Hetman Białystok Tur Bielsk Podlaski 2019-09-28 18:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Radosław Jemielity (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
3 Dąb Dąbrowa Białostocka Wissa Szczuczyn 2019-09-29 16:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Marcin Piotrowski (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
4 Cresovia Siemiatycze ŁKS 1926 Łomża 2019-09-29 14:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Dawid Deptuła (Ignatki)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Dawid Kujawa (Ignatki)
5 KS Michałowo MOSP Białystok 2019-09-29 15:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Magdalena Makarska (Widźgowo)
6 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Promień Mońki 2019-09-29 15:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Łukasz Żukowski (Białystok)
7 Krypnianka Krypno Warmia Grajewo 2019-09-29 16:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Radosław Jemielity (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
Robert Wykowski (Łomża)
8 Sparta Augustów Sparta 1951 Szepietowo 2019-09-28 15:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Piotr Ukalski (Białystok)
Maciej Nowacki (Uhowo)

 

Klasa okręgowa – kolejka 8

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Magnat Juchnowiec Kościelny CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2019-09-26 19:30 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Piotr Ukalski (Białystok)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Adam Ignaczuk (Łapy)
2 KS Śniadowo Rudnia Zabłudów 2019-09-29 16:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Maciej Nowacki (Uhowo)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
3 KS GRABÓWKA Narew Choroszcz 2019-09-29 16:00 KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32) Robert Dąbrowski (Łomża)
Kacper Tarnacki ()
Marek Kodłubajski (Kolno)
4 Hetman Tykocin UM Krynki 2019-09-29 14:00 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Krzysztof Boguski ()
5 Orlęta Czyżew Orzeł Kolno 2019-09-29 14:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Maciej Boruta (Wasilków)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
6 UNIA CIECHANOWIEC Piast Białystok 2019-09-28 16:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
7 UKS Konar Kora Korycin Pomorzanka Sejny 2019-09-29 14:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Marek Frąckiel (Białystok)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
8 MKS Mielnik Puszcza Hajnówka 2019-09-29 14:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Szymon Szymajda (Białystok)
Marcin Adamski (Białystok)
Agnieszka Żmudzka (Białystok)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 6

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Gryf-Czarni Gródek pauzuje w kolejce
2 GKP Orla Husar Nurzec 2019-09-29 14:00 MOSiR (Koszele ) Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
Jakub Leszczyński (Siemiatycze)
3 Cresovia II Siemiatycze Iskra Narew 2019-09-28 15:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Dariusz Organek (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Damian Wielogórski (Nurzec-Stacja)
4 BOCIAN BOĆKI ISKRA WYSZKI 2019-09-29 16:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Bartosz Tyszka (Lachowo)
Marek Kodłubajski (Kolno)
Patryk Warzyński ()
5 ŻUBR DROHICZYN Kolejarz Czeremcha 2019-09-29 14:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Adam Ignaczuk (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
6 Znicz Suraż MKS POGOŃ ŁAPY 2019-09-29 14:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 6

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 JASTRZĄB KNYSZYN pauzuje w kolejce
2 JASION JASIONÓWKA Korona Dobrzyniewo Duże 2019-09-29 14:00 Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska ) Adam Baranowski (Białystok)
Karol Wydra (Sokółka)
Marcin Czech (Wasilków)
3 GRAB JANÓWKA KS Sokoły 2019-09-29 15:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Mateusz Nakielski (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
4 GKS Stawiski Narew II Choroszcz 2019-09-29 15:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Krzysztof Myśliński (Łomża)
Piotr Karwowski (Białystok)
Urszula Talipska (Dobrzyniewo Duże)
5 Włókniarz Białystok PASJA KLEOSIN 2019-09-29 15:00 KS Włókniarz (Białystok, Sokólska 1) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Piotr Ukalski (Białystok)
Bartosz Nos (Białystok)
6 Supraślanka Supraśl Pogranicze Kuźnica 2019-09-29 15:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Hubert Pianka (Kleosin)
Piotr Sokólski (Białystok)
Mateusz Wilczko (Mońki)