OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna_35

Start / Komunikaty / OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna_35
 

IV Liga – kolejka 34

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 MKS Mielnik

2 MOSP Białystok Magnat Juchnowiec Kościelny 2019-06-19 18:00 MOSP Białystok (Białystok, Świętokrzyska ) Piotr Karwowski (Białystok)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Magdalena Makarska (Widźgowo)
3 Promień Mońki KS Wasilków 2019-06-22 17:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Leszek Bielicki (Zambrów)
Piotr Karwowski (Białystok)
Damian Tanajewski (Łomża)
4 Sparta 1951 Szepietowo Wigry II Suwałki 2019-06-22 14:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Karol Sokół (Białystok)
Piotr Podbielski (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
5 Sparta Augustów KS Michałowo 2019-06-22 13:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Łukasz Kuźma (Białystok)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
6 Tur Bielsk Podlaski Hetman Białystok 2019-06-22 17:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Wojciech Raplis (Nowinka)
Marcin Nowak (Filipów)
7 Warmia Grajewo Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-06-22 17:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Paweł Kostko (Białystok)
Piotr Ukalski (Białystok)
8 Cresovia Siemiatycze KS Śniadowo 2019-06-22 17:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Mariusz Matłoka (Łapy)
9 Wissa Szczuczyn Biebrza Goniądz 2019-06-19 20:00 Łomża, Zjazd 18 Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Łukasz Sikora (Kolno)
Damian Tanajewski (Łomża)

 

Klasa okręgowa – kolejka 30

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Rudnia Zabłudów Piast Białystok 2019-06-20 16:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Mariusz Gałczyk (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
2 Polonia Raczki Orzeł Kolno 2019-06-23 16:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
3 Pomorzanka Sejny PAUZA: LZS Narewka Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1)

4 Puszcza Hajnówka Krypnianka Krypno 2019-06-22 16:00 Stadion Miejski (Hajnówka, ks. Antoniego Dziewiatowskiego 2) Maciej Klepacki (Białystok)
Paweł Tokarewicz (Białystok)
Agnieszka Żmudzka (Białystok)
5 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA Korona Dobrzyniewo Duże 2019-06-19 18:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Piotr Ukalski (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)
Dawid Kujawa (Ignatki)
6 Kolejarz Czeremcha SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2019-06-19 18:30 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
7 Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin JASION JASIONÓWKA 2019-06-23 16:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Marcin Łebkowski (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
8 Urząd Miejski Krynki Hetman Tykocin 2019-06-23 16:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Łukasz Małaszewski (Łapy)
 

Klasa A Grupa 1 (RW) – kolejka 11-22

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 BOCIAN BOĆKI ISKRA WYSZKI 2019-06-23 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Janusz Klimczuk (Bielsk Podlaski)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
2 Orlęta Czyżew Iskra Narew 2019-06-22 16:30 Czyżew, Zarzecze 15 Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
3 Husar Nurzec PAUZA: Orzeł Kleszczele Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10)

4 Tur II Bielsk Podlaski Gryf-Czarni Gródek 2019-06-23 14:00 Piliki 9 Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Karolina Sosna (Szernie)
Damian Wielogórski (Nurzec-Stacja)
5 UNIA CIECHANOWIEC GKP Orla 2019-06-23 14:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Magdalena Makarska (Widźgowo)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
6 Cresovia II Siemiatycze ŻUBR DROHICZYN 2019-06-23 14:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Bartosz Iwaniuk (Białystok)
Konrad Lewończuk (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 22

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 GKS Stawiski ORZEŁ TYKOCIN 2019-06-23 14:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17)  

3:0 vo, Drużyna gości zrezygnowała z wyjazdu na mecz.

2 PASJA KLEOSIN Narew Choroszcz 2019-06-23 14:00 STADION W JUCHNOWCU (Juchnowiec Dolny ) Damian Wysocki (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
3 Pogranicze Kuźnica KS Sokoły 2019-06-23 14:00 Stadion w Kuźnicy (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki ) Marcin Nowak (Filipów)
Piotr Nowak (Filipów)
Wojciech Raplis (Nowinka)
4 Sudovia Szudziałowo KS GRABÓWKA 2019-06-19 18:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Mateusz Nakielski (Białystok)
Jakub Rutkowski (Białystok)
Marcin Czech (Wasilków)
5 Supraślanka Supraśl JASTRZĄB KNYSZYN 2019-06-19 18:30 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Mateusz Wilczko (Mońki)
6 Znicz Suraż GRAB JANÓWKA 2019-06-22 16:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Piotr Bondarenko (Białystok)