OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna_31

Start / Komunikaty / OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna_31
IV Liga – kolejka 32

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 MOSP Białystok pauzuje w kolejce

2 Promień Mońki MKS Mielnik 2019-06-09 17:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Adrian Romaniuk (Białystok)
Konrad Lewończuk (Białystok)
Łukasz Żukowski (Białystok)
3 Sparta 1951 Szepietowo Magnat Juchnowiec Kościelny 2019-06-08 16:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Michał Renkiewicz (Suwałki)
Marcin Nowak (Filipów)
Michał Paruch (Suwałki)
4 Sparta Augustów KS Wasilków 2019-06-08 15:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Magdalena Makarska (Widźgowo)
Błażej Kujawa (Ignatki)
5 Wigry II Suwałki Tur Bielsk Podlaski 2019-06-08 15:00 Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26) Paweł Tokarewicz (Białystok)
Marcin Adamski (Białystok)
Jakub Rutkowski (Białystok)
6 Warmia Grajewo KS Michałowo 2019-06-08 16:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Szymon Szymajda (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Mariusz Chrzanowski (Białystok)
7 KS Śniadowo Hetman Białystok 2019-06-09 17:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
8 Wissa Szczuczyn Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-06-09 16:00 Szczuczyn, Sportowa 4 Łukasz Małaszewski (Łapy)
Łukasz Kuźma (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
9 Biebrza Goniądz Cresovia Siemiatycze 2019-06-09 17:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Leszek Bielicki (Zambrów)
Piotr Karwowski (Białystok)
Damian Tanajewski (Łomża)

 

Klasa okręgowa – kolejka 28

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Rudnia Zabłudów Polonia Raczki 2019-06-09 14:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Adam Baranowski (Białystok)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
2 Pomorzanka Sejny Piast Białystok 2019-06-08 17:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Jakub Perkowski (Łapy)
3 Puszcza Hajnówka Orzeł Kolno 2019-06-09 12:00 Gminny stadion w Narewce (Narewka, Adama Mickiewicza ) Karol Sokół (Białystok)
Piotr Podbielski (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
4 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA PAUZA: LZS Narewka Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7)

5 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Krypnianka Krypno 2019-06-04 18:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Dawid Deptuła (Ignatki)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Piotr Ukalski (Białystok)
6 Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin Korona Dobrzyniewo Duże 2019-06-09 14:30 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Piotr Ukalski (Białystok)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Grzegorz Kawałko (Augustów)
7 Urząd Miejski Krynki Kolejarz Czeremcha 2019-06-08 18:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Łukasz Małaszewski (Łapy)
Karolina Sosna (Szernie)
8 Hetman Tykocin JASION JASIONÓWKA 2019-06-07 18:30 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Janusz Brokowski (Zambrów)
Damian Tanajewski (Łomża)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
 

Klasa A Grupa 1 (RW) – kolejka 9-20

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 BOCIAN BOĆKI Orlęta Czyżew 2019-06-09 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
2 ISKRA WYSZKI PAUZA: Orzeł Kleszczele Stadion Wyszki (Wyszki, Szkolna 17)

3 Tur II Bielsk Podlaski Iskra Narew 2019-06-09 15:00 Piliki 9 Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Maciej Klepacki (Białystok)
Jakub Boguszewski (Białystok)
4 UNIA CIECHANOWIEC Husar Nurzec 2019-06-09 14:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Janusz Klimczuk (Bielsk Podlaski)
5 ŻUBR DROHICZYN Gryf-Czarni Gródek 2019-06-09 16:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Hubert Pianka (Kleosin)
Karol Murach (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)
6 Cresovia II Siemiatycze GKP Orla 2019-06-09 16:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Bartosz Nos (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 20

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 GKS Stawiski PASJA KLEOSIN 2019-06-09 17:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Mateusz Nakielski (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
2 Pogranicze Kuźnica ORZEŁ TYKOCIN 2019-06-09 15:00 Stadion w Kuźnicy (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki ) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Leszek Naumowicz (Białystok)
Karol Wydra (Sokółka)
3 Sudovia Szudziałowo Narew Choroszcz 2019-06-08 15:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
4 Supraślanka Supraśl KS Sokoły 2019-06-08 15:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Bartosz Iwaniuk (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Piotr Bondarenko (Białystok)
5 Znicz Suraż KS GRABÓWKA 2019-06-09 13:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Piotr Jankowski (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
6 GRAB JANÓWKA JASTRZĄB KNYSZYN 2019-06-09 16:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Mariusz Matłoka (Łapy)