OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna_28

Start / Aktualności Sędziowie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna_28
IV Liga – kolejka 27

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Hetman Białystok pauzuje w kolejce

2 KS Michałowo Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-05-11 17:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
3 Wigry II Suwałki Cresovia Siemiatycze 2019-05-12 17:00 Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26) Marcin Łebkowski (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Janusz Brokowski (Zambrów)
4 KS Wasilków Biebrza Goniądz 2019-05-11 17:00 Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21) Mateusz Skrzypko (Białystok)
Piotr Podbielski (Białystok)
Maciej Klepacki (Białystok)
5 Magnat Juchnowiec Kościelny Wissa Szczuczyn 2019-05-11 17:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Marcin Nowak (Filipów)
Michał Paruch (Suwałki)
6 MKS Mielnik KS Śniadowo 2019-05-12 14:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Jakub Rutkowski (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
7 MOSP Białystok Warmia Grajewo 2019-05-11 11:00 MOSP Białystok (Białystok, Świętokrzyska ) Łukasz Małaszewski (Łapy)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Dawid Kujawa (Ignatki)
8 Promień Mońki Tur Bielsk Podlaski 2019-05-12 16:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
9 Sparta 1951 Szepietowo Sparta Augustów 2019-05-12 16:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Leszek Bielicki (Zambrów)
Piotr Karwowski (Białystok)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)

 

Klasa okręgowa – kolejka 24

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Rudnia Zabłudów Puszcza Hajnówka 2019-05-11 15:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Jakub Rutkowski (Białystok)
Łukasz Żukowski (Białystok)
Hubert Pianka (Kleosin)
2 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA Pomorzanka Sejny 2019-05-11 16:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Szymon Szymajda (Białystok)
Agnieszka Żmudzka (Białystok)
3 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Polonia Raczki 2019-05-11 17:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
4 Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin Piast Białystok 2019-05-12 13:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
5 Urząd Miejski Krynki Orzeł Kolno 2019-05-11 16:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Maciej Boruta (Wasilków)
Konrad Lewończuk (Białystok)
Małgorzata Jezierska (Nurzec-Stacja)
6 Hetman Tykocin PAUZA: LZS Narewka Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1)

7 JASION JASIONÓWKA Krypnianka Krypno 2019-05-11 17:00 Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska ) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Piotr Karwowski (Białystok)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
8 Kolejarz Czeremcha Korona Dobrzyniewo Duże 2019-05-12 14:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Mariusz Gałczyk (Białystok)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
 

Klasa A Grupa 1 (RW) – kolejka 5-16

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 BOCIAN BOĆKI Tur II Bielsk Podlaski 2019-05-12 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Piotr Ukalski (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
Adam Baranowski (Białystok)
2 PAUZA: Orzeł Kleszczele UNIA CIECHANOWIEC

3 ŻUBR DROHICZYN Orlęta Czyżew 2019-05-12 16:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Dariusz Leśniewski (Wysokie Mazowieckie)
Marek Kodłubajski (Kolno)
4 Cresovia II Siemiatycze ISKRA WYSZKI 2019-05-12 17:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
5 GKP Orla Iskra Narew 2019-05-12 14:00 MOSiR (Koszele ) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Karolina Sosna (Szernie)
6 Gryf-Czarni Gródek Husar Nurzec 2019-05-12 17:00 Stadion Gminny (Gródek, Zarzeczańska ) Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Maciej Klepacki (Białystok)
Hubert Grabowski (Suraż)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 16

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 GKS Stawiski Sudovia Szudziałowo 2019-05-12 15:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Jakub Perkowski (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
2 Supraślanka Supraśl Pogranicze Kuźnica 2019-05-11 15:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Bartosz Iwaniuk (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
3 Znicz Suraż PASJA KLEOSIN 2019-05-12 13:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Karol Sokół (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)
4 GRAB JANÓWKA ORZEŁ TYKOCIN 2019-05-12 14:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Damian Tanajewski (Łomża)
Jakub Kaseja (Łomża)
Krzysztof Staniszewski (Grajewo)
5 JASTRZĄB KNYSZYN Narew Choroszcz 2019-05-11 17:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Dariusz Organek (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
6 KS GRABÓWKA KS Sokoły 2019-05-12 18:00 Białystok, Władysława Broniewskiego 14 Mateusz Nakielski (Białystok)
Leszek Naumowicz (Białystok)
Piotr Bondarenko (Białystok)