OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna 19

Start / Komunikaty / OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna 19
IV Liga – kolejka 20

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 KS Śniadowo pauzuje w kolejce

2 Wissa Szczuczyn Warmia Grajewo 2019-03-30 15:00 Szczuczyn, Sportowa 4 Grzegorz Kawałko (Augustów)
Marcin Adamski (Białystok)
Karol Sokół (Białystok)
3 Biebrza Goniądz Tur Bielsk Podlaski 2019-03-31 15:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Michał Paruch (Suwałki)
4 Cresovia Siemiatycze Sparta Augustów 2019-03-31 15:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Marcin Piotrowski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
5 Dąb Dąbrowa Białostocka Sparta 1951 Szepietowo 2019-03-31 15:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Szymon Szymajda (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
6 Hetman Białystok Promień Mońki 2019-03-30 11:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Dawid Deptuła (Ignatki)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Dawid Kujawa (Ignatki)
7 KS Michałowo MOSP Białystok 2019-03-31 15:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Adrian Romaniuk (Białystok)
Jakub Rutkowski (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
8 Wigry II Suwałki MKS Mielnik 2019-03-31 14:00 Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
9 KS Wasilków Magnat Juchnowiec Kościelny 2019-03-31 16:00 Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21) Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Konrad Lewończuk (Białystok)
Bartosz Iwaniuk (Białystok)

 

Klasa okręgowa – kolejka 17

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Orzeł Kolno Rudnia Zabłudów 2019-03-31 16:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Piotr Karwowski (Białystok)
Marcin Łebkowski (Łomża)
Krzysztof Staniszewski (Grajewo)
2 Piast Białystok PAUZA: LZS Narewka

3 Polonia Raczki Krypnianka Krypno 2019-03-31 15:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
4 Pomorzanka Sejny Korona Dobrzyniewo Duże 2019-03-30 15:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Robert Dąbrowski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Marcin Łebkowski (Łomża)
5 Puszcza Hajnówka Kolejarz Czeremcha 2019-03-31 15:00 Stadion Miejski (Hajnówka, ks. Antoniego Dziewiatowskiego 2) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Łukasz Żukowski (Białystok)
6 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA JASION JASIONÓWKA 2019-03-31 15:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Łukasz Małaszewski (Łapy)
Dariusz Organek (Białystok)
Adam Perkowski (Łapy)
7 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Hetman Tykocin 2019-03-31 15:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Piotr Ukalski (Białystok)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Karol Murach (Białystok)
8 Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin Urząd Miejski Krynki 2019-03-31 14:30 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Adam Baranowski (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)