OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna 18-20.04.2019

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna 18-20.04.2019
IV Liga – kolejka 23

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Wigry II Suwałki pauzuje w kolejce

2 KS Wasilków KS Michałowo 2019-04-20 13:00 Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21) Leszek Bielicki (Zambrów)
Piotr Karwowski (Białystok)
Robert Monarcho (Czyżew)
3 Hetman Białystok Magnat Juchnowiec Kościelny 2019-04-18 18:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Łukasz Kuźma (Białystok)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Marcin Adamski (Białystok)
4 MKS Mielnik Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-04-20 15:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Maciej Nowacki (Uhowo)
Jakub Rutkowski (Białystok)
Agnieszka Żmudzka (Białystok)
5 MOSP Białystok Cresovia Siemiatycze 2019-04-18 17:30 MOSP Białystok (Białystok, Świętokrzyska ) Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Piotr Rybiński (Białystok)
6 Promień Mońki Biebrza Goniądz 2019-04-19 17:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Marcin Łebkowski (Łomża)
Marcin Piotrowski (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
7 Sparta 1951 Szepietowo Wissa Szczuczyn 2019-04-20 16:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Karol Sokół (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
8 Sparta Augustów KS Śniadowo 2019-04-20 15:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
9 Tur Bielsk Podlaski Warmia Grajewo 2019-04-20 16:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)

 

Klasa okręgowa – kolejka 20

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Rudnia Zabłudów SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2019-04-20 15:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Konrad Lewończuk (Białystok)
Damian Wysocki (Białystok)
Bartosz Iwaniuk (Białystok)
2 Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2019-04-20 16:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Marek Frąckiel (Białystok)
Szymon Szymajda (Białystok)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
3 Urząd Miejski Krynki Puszcza Hajnówka 2019-04-20 15:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Paweł Tokarewicz (Białystok)
Hubert Pianka (Kleosin)
Mateusz Nakielski (Białystok)
4 Pomorzanka Sejny Hetman Tykocin 2019-04-20 12:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Daniel Książek (Suwałki)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Michał Paruch (Suwałki)
5 JASION JASIONÓWKA Polonia Raczki 2019-04-20 11:00 Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska ) Mariusz Gałczyk (Białystok)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Wojciech Jakubowski (Jakubowskie)
6 Kolejarz Czeremcha Piast Białystok 2019-04-20 15:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
Marcin Piotrowski (Łomża)
7 Korona Dobrzyniewo Duże Orzeł Kolno 2019-04-20 15:30 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka ) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
8 PAUZA: LZS Narewka Krypnianka Krypno

 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 13_zaległy mecz

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 ORZEŁ TYKOCIN KS Sokoły 2019-04-18 17:30 Stadion Miejski w Tykocinie (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Damian Tanajewski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Paweł Mackiewicz (Łomża)