OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Jesienna_18

Start / Aktualności Sędziowie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Jesienna_18
IV Liga – kolejka 17

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 MKS Mielnik pauzuje w kolejce
2 Magnat Juchnowiec Kościelny MOSP Białystok 2018-11-16 18:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Małgorzata Jezierska (Nurzec-Stacja)
3 KS Wasilków Promień Mońki 2018-11-17 13:00 Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21) Michał Renkiewicz (Suwałki)
Daniel Książek (Suwałki)
Wojciech Raplis (Nowinka)
4 Wigry II Suwałki Sparta 1951 Szepietowo 2018-11-17 13:00 Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
5 KS Michałowo Sparta Augustów 2018-11-17 13:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Konrad Lewończuk (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
6 Hetman Białystok Tur Bielsk Podlaski 2018-11-17 11:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Adam Ignaczuk (Łapy)
7 Dąb Dąbrowa Białostocka Warmia Grajewo 2018-11-18 13:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Leszek Bielicki (Zambrów)
Damian Tanajewski (Łomża)
Bartosz Tyszka (Lachowo)
8 Cresovia Siemiatycze KS Śniadowo 2018-11-18 12:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Łukasz Kuźma (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
9 Biebrza Goniądz Wissa Szczuczyn 2018-11-18 13:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Maciej Nowacki (Uhowo)
Łukasz Małaszewski (Łapy)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)

 

Klasa okręgowa – kolejka 15

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Piast Białystok Rudnia Zabłudów 2018-11-16 20:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Dawid Deptuła (Ignatki)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
2 Orzeł Kolno Polonia Raczki 2018-11-17 13:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
3 LZS Narewka Pomorzanka Sejny 2018-11-17 13:00 Boisko Sportowe w Narewce (Narewka, Adama Mickiewicza ) Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Karolina Sosna (Szernie)
4 Krypnianka Krypno Puszcza Hajnówka 2018-11-17 13:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Maciej Boruta (Wasilków)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Grzegorz Kawałko (Augustów)
5 Korona Dobrzyniewo Duże CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2018-11-18 13:00 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka ) Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
Szymon Szymajda (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
6 Kolejarz Czeremcha SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2018-11-18 13:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Marek Boratyński (Siemiatycze)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
7 JASION JASIONÓWKA Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin 2018-11-17 13:00 Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska ) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Adam Baranowski (Kuźnica)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
8 Hetman Tykocin Urząd Miejski Krynki 2018-11-18 13:00 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Maciej Roszkowski (Krypno Wielkie)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)

 

obsada sędziów_18_2018.11.17-18 – PLIK DO POBRANIA