OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Jesienna_17 IV Liga – kolejka 16

Start / Aktualności Roz. Centralne / OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Jesienna_17 IV Liga – kolejka 16
OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Jesienna_17

 

IV Liga – kolejka 16

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz pauzuje w kolejce

2 Wissa Szczuczyn Cresovia Siemiatycze 2018-11-10 13:00 Szczuczyn, Sportowa 4 Mateusz Skrzypko (Białystok)
Szymon Szymajda (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
3 KS Śniadowo Dąb Dąbrowa Białostocka 2018-11-11 13:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Marcin Łebkowski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
4 Warmia Grajewo Hetman Białystok 2018-11-10 13:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Wojciech Raplis (Nowinka)
Marcin Nowak (Filipów)
5 Tur Bielsk Podlaski KS Michałowo 2018-11-11 11:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Marek Boratyński (Siemiatycze)
6 Sparta Augustów Wigry II Suwałki 2018-11-10 13:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Piotr Karwowski (Białystok)
Łukasz Sikora (Kolno)
Bartosz Tyszka (Lachowo)
7 Sparta 1951 Szepietowo KS Wasilków 2018-11-11 13:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Łukasz Małaszewski (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Kamil Jakubowski (Józefosław)
8 Promień Mońki Magnat Juchnowiec Kościelny 2018-11-11 13:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Paweł Tokarewicz (Białystok)
Łukasz Kuźma (Białystok)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
9 MOSP Białystok MKS Mielnik 2018-11-11 13:30 (Białystok, Świętokrzyska 1) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Piotr Ukalski (Białystok)

 

Klasa okręgowa – kolejka 14

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Rudnia Zabłudów Hetman Tykocin 2018-11-10 13:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Marcin Adamski (Białystok)
Maciej Klepacki (Białystok)
2 Urząd Miejski Krynki JASION JASIONÓWKA 2018-11-10 13:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Marek Frąckiel (Białystok)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Łukasz Żukowski (Białystok)
3 Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin Kolejarz Czeremcha 2018-11-11 12:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Leszek Bielicki (Zambrów)
Krzysztof Staniszewski (Grajewo)
Robert Monarcho (Czyżew)
4 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Korona Dobrzyniewo Duże 2018-11-11 13:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
5 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA Krypnianka Krypno 2018-11-10 14:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Jakub Rutkowski (Białystok)
Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
6 Puszcza Hajnówka LZS Narewka 2018-11-10 12:00 Stadion Miejski (Hajnówka, ks. Antoniego Dziewiatowskiego 2) Karol Sokół (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
7 Pomorzanka Sejny Orzeł Kolno 2018-11-10 13:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Dawid Kujawa (Ignatki)
8 Polonia Raczki Piast Białystok 2018-11-11 12:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
Tomasz Borawski (Jedwabne)