OBSADA SĘDZIOWSKA Runda Jesienna, obsada 11

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / OBSADA SĘDZIOWSKA Runda Jesienna, obsada 11
Puchar Polski – kolejka 3

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 GKS Stawiski Pomorzanka Sejny 2020-09-16 16:15 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Radosław Jemielity (Łomża)

2 Rudnia Zabłudów Dąb Dąbrowa Białostocka 2020-09-16 16:15 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Jakub Rutkowski (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
3 ŁKS 1926 Łomża SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2020-09-16 16:15 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Piotr Karwowski (Białystok)

4 LZS Krynki KS Michałowo 2020-09-16 16:15 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Maciej Klepacki (Białystok)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Dariusz Organek (Białystok)
5 Magnat Juchnowiec Kościelny Wissa Szczuczyn 2020-09-15 19:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Paweł Kostko (Białystok)
Piotr Ukalski (Białystok)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
6 KS Wasilków II Orzeł Kolno 2020-09-16 16:15 Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21) Dawid Deptuła (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
Dawid Kujawa (Ignatki)
7 HURTOWNIA KROKUS BIAŁYSTOK Jagiellonia II Białystok SSA 2020-09-16 19:00 Ośrodek Szkoleniowy Jagiellonii Białystok (Białystok, Elewatorska 4) Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
8 KS GRABÓWKA UNIA CIECHANOWIEC KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32)
Rezygnacja UNIA

9 RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE KS Wasilków 2020-09-23 18:00 Stadion Miejski (Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14) PRZEŁOŻONY

10 JASION JASIONÓWKA MKS Mielnik Rezygnacja JASION

11 Orlęta Czyżew KS Śniadowo 2020-09-16 16:15 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Rezygnacja ORLĘTA
12 Puszcza Hajnówka BOCIAN BOĆKI 2020-09-16 16:15 Stadion (Hajnówka, ks. Antoniego Dziewiatowskiego 2) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
13 Włókniarz Białystok Tur Bielsk Podlaski 2020-09-16 16:15 MOSP BIAŁYSTOK (Białystok, Świętokrzyska ) Michał Renkiewicz (Suwałki)
Szymon Szymajda (Białystok)
Karolina Sosna (Szernie)
14 Warmia Grajewo Hetman Białystok Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Rezygnacja HETMAN

15 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA Olimpia Zambrów 2020-09-16 16:15 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Konrad Lewończuk (Białystok)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
16 BROWAR PÓŁNOCNY SUWAŁKI MKS POGOŃ ŁAPY 2020-09-16 18:30 Stadion Miejski (Suwałki, Zarzecze 26) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Daniel Książek (Suwałki)
Michał Paruch (Suwałki)