OBSADA SĘDZIOWSKA PUCHAR POLSKI

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / OBSADA SĘDZIOWSKA PUCHAR POLSKI
Puchar Polski – II runda

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 MKS Mielnik RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE 2019-09-18 16:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Karol Sokół (Białystok)
Maciej Boruta (Wasilków)
Piotr Rybiński (Białystok)
2 Cresovia Siemiatycze Jagiellonia Białystok SSA II 2019-09-18 16:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
3 Orlęta Czyżew Sparta 1951 Szepietowo 2019-09-18 17:30 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Leszek Bielicki (Zambrów)
Damian Tanajewski (Łomża)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
4 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-09-25 16:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) PRZEŁOŻONY

5 JASTRZĄB KNYSZYN Promień Mońki 2019-09-18 16:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Maciej Roszkowski ()
Maciej Nowacki (Uhowo)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
6 Krypnianka Krypno Biebrza Goniądz 2019-09-18 16:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
7 UKS Konar Kora Korycin Wissa Szczuczyn 2019-09-18 16:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Paweł Tokarewicz (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
Piotr Jankowski (Białystok)
8 Pomorzanka Sejny Sparta Augustów 2019-09-18 16:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Marcin Nowak (Filipów)
Piotr Nowak (Filipów)
9 GKS Stawiski Warmia Grajewo 2019-09-25 16:30 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) PRZEŁOŻONY

10 KS Śniadowo ŁKS 1926 Łomża 2019-09-18 16:30 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Robert Dąbrowski (Łomża)
Robert Monarcho (Czyżew)
11 Kolejarz Czeremcha Tur Bielsk Podlaski 2019-09-18 16:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Karolina Sosna (Szernie)
12 Rudnia Zabłudów KS Michałowo 2019-09-18 16:30 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Konrad Lewończuk (Białystok)
Marcin Adamski (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
13 Hetman Tykocin Hetman Białystok 2019-09-18 16:30 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Maciej Klepacki (Białystok)
Łukasz Żukowski (Białystok)
Hubert Pianka (Kleosin)
14 UM Krynki MOSP Białystok 2019-09-18 16:00 Białystok, Świętokrzyska Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Piotr Karwowski (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)
15 KS GRABÓWKA KS Wasilków 2019-09-18 16:00 KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32) Szymon Szymajda (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
16 Narew Choroszcz Olimpia Zambrów 2019-09-18 18:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Piotr Ukalski (Białystok)

 

Strona 1 z 1