OBSADA SĘDZIOWSKA 13-14.04.2019

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / OBSADA SĘDZIOWSKA 13-14.04.2019
OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna_22

 

IV Liga – kolejka 22

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Warmia Grajewo pauzuje w kolejce

2 KS Śniadowo Tur Bielsk Podlaski 2019-04-14 15:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Szymon Szymajda (Białystok)
Marcin Adamski (Białystok)
Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
3 Wissa Szczuczyn Sparta Augustów 2019-04-13 15:00 Augustów, Zarzecze 5 Radosław Jemielity (Łomża)
Robert Dąbrowski (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
4 Biebrza Goniądz Sparta 1951 Szepietowo 2019-04-14 13:30 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Paweł Tokarewicz (Białystok)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
5 Cresovia Siemiatycze Promień Mońki 2019-04-14 16:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Piotr Karwowski (Białystok)
Leszek Bielicki (Zambrów)
Robert Monarcho (Czyżew)
6 Dąb Dąbrowa Białostocka MOSP Białystok 2019-04-14 15:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Dawid Kujawa (Ignatki)
7 Hetman Białystok MKS Mielnik 2019-04-14 11:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Adrian Romaniuk (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
8 KS Michałowo Magnat Juchnowiec Kościelny 2019-04-13 15:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Maciej Boruta (Wasilków)
Agnieszka Żmudzka (Białystok)
9 Wigry II Suwałki KS Wasilków 2019-04-14 13:00 Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26) Marcin Piotrowski (Łomża)
Marcin Łebkowski (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)

 

Klasa okręgowa – kolejka 19

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 PAUZA: LZS Narewka Rudnia Zabłudów

2 Orzeł Kolno Krypnianka Krypno 2019-04-14 16:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Robert Dąbrowski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Krzysztof Staniszewski (Grajewo)
3 Piast Białystok Korona Dobrzyniewo Duże 2019-04-13 19:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Łukasz Małaszewski (Łapy)
4 Polonia Raczki Kolejarz Czeremcha 2019-04-14 15:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Mariusz Gałczyk (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
5 Pomorzanka Sejny JASION JASIONÓWKA 2019-04-14 14:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Adam Baranowski (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Jakub Rutkowski (Białystok)
6 Puszcza Hajnówka Hetman Tykocin 2019-04-14 16:00 Gminny stadion w Narewce (Narewka, Adama Mickiewicza ) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Konrad Lewończuk (Białystok)
Karolina Sosna (Szernie)
7 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA Urząd Miejski Krynki 2019-04-14 15:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Piotr Ukalski (Białystok)
Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
8 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin 2019-04-13 16:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Michał Paruch (Suwałki)
Marcin Nowak (Filipów)
 

Klasa A Grupa 1 (RW) – kolejka 2-13

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Iskra Narew BOCIAN BOĆKI 2019-04-14 14:00 Narew 81 Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Łukasz Żukowski (Białystok)
Leszek Naumowicz (Białystok)
2 ISKRA WYSZKI Husar Nurzec 2019-04-14 14:00 Stadion Wyszki (Wyszki, Szkolna 17) Adam Perkowski (Łapy)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
3 Orlęta Czyżew Gryf-Czarni Gródek 2019-04-14 15:00 Zambrów, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8 Damian Tanajewski (Łomża)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
Jakub Kaseja (Łomża)
4 GKP Orla PAUZA: Orzeł Kleszczele MOSiR (Koszele )

5 Tur II Bielsk Podlaski Cresovia II Siemiatycze 2019-04-13 16:00 Piliki 9 Hubert Pianka (Kleosin)
Piotr Jankowski (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
6 UNIA CIECHANOWIEC ŻUBR DROHICZYN 2019-04-14 14:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Piotr Brokowski (Wysokie Mazowieckie)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 13

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Narew Choroszcz GKS Stawiski 2019-04-13 16:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Damian Wysocki (Białystok)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Maciej Klepacki (Białystok)
2 ORZEŁ TYKOCIN KS Sokoły 2019-04-18 17:30 Stadion Miejski w Tykocinie (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1)
PRZEŁOŻONY

3 KS GRABÓWKA PASJA KLEOSIN 2019-04-14 18:00 Białystok, Władysława Broniewskiego 14 Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Piotr Bondarenko (Białystok)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
4 Pogranicze Kuźnica JASTRZĄB KNYSZYN 2019-04-14 16:00 Stadion w Kuźnicy (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki ) Jakub Perkowski (Łapy)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Mariusz Matłoka (Łapy)
5 Sudovia Szudziałowo GRAB JANÓWKA 2019-04-13 14:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
6 Supraślanka Supraśl Znicz Suraż 2019-04-13 15:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Dariusz Organek (Białystok)
Karolina Sosna (Szernie)
Magdalena Makarska (Widźgowo)