OBSADA SĘDZIOWSKA 06-07.04.2019

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / OBSADA SĘDZIOWSKA 06-07.04.2019
OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna_21

 

IV Liga – kolejka 21

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 KS Wasilków pauzuje w kolejce

2 Magnat Juchnowiec Kościelny Wigry II Suwałki 2019-04-06 18:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Paweł Kostko (Białystok)
Konrad Lewończuk (Białystok)
Dawid Deptuła (Ignatki)
3 MKS Mielnik KS Michałowo 2019-04-07 14:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Marcin Łebkowski (Łomża)
Piotr Karwowski (Białystok)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
4 MOSP Białystok Hetman Białystok 2019-04-07 11:00 Białystok, Słoneczna 1 Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Marcin Adamski (Białystok)
Maciej Klepacki (Białystok)
5 Promień Mońki Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-04-07 14:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Adam Ignaczuk (Łapy)
Łukasz Małaszewski (Łapy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
6 Sparta 1951 Szepietowo Cresovia Siemiatycze 2019-04-07 16:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Maciej Nowacki (Uhowo)
7 Sparta Augustów Biebrza Goniądz 2019-04-06 16:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Leszek Bielicki (Zambrów)
Piotr Karwowski (Białystok)
Damian Tanajewski (Łomża)
8 Tur Bielsk Podlaski Wissa Szczuczyn 2019-04-07 13:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Jakub Rutkowski (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
9 Warmia Grajewo KS Śniadowo 2019-04-06 16:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Michał Renkiewicz (Suwałki)
Daniel Książek (Suwałki)
Michał Paruch (Suwałki)

 

Klasa okręgowa – kolejka 18

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Rudnia Zabłudów Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin 2019-04-06 15:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Jarosław Rogoza ()
Małgorzata Jezierska (Nurzec-Stacja)
2 Urząd Miejski Krynki SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2019-04-06 16:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Piotr Rybiński (Białystok)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
Damian Wysocki (Białystok)
3 Hetman Tykocin CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2019-04-07 15:00 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
Dariusz Leśniewski (Wysokie Mazowieckie)
4 JASION JASIONÓWKA Puszcza Hajnówka 2019-04-07 15:00 Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska ) Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Leszek Naumowicz (Białystok)
5 Kolejarz Czeremcha Pomorzanka Sejny 2019-04-07 14:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Marek Frąckiel (Białystok)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Mateusz Nakielski (Białystok)
6 Korona Dobrzyniewo Duże Polonia Raczki 2019-04-07 15:00 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka ) Maciej Boruta (Wasilków)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
7 Krypnianka Krypno Piast Białystok 2019-04-05 17:30 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Łukasz Sikora (Kolno)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Bartosz Tyszka (Lachowo)
8 PAUZA: LZS Narewka Orzeł Kolno

 

Klasa A Grupa 1 (RW) – kolejka 1-12

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 BOCIAN BOĆKI ŻUBR DROHICZYN 2019-04-07 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Piotr Jankowski (Białystok)
Janusz Klimczuk (Bielsk Podlaski)
Łukasz Bochenek (Białystok)
2 Cresovia II Siemiatycze UNIA CIECHANOWIEC 2019-04-07 15:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Damian Tanajewski (Łomża)
Leszek Bielicki (Zambrów)
Krzysztof Myśliński (Łomża)
3 GKP Orla Tur II Bielsk Podlaski 2019-04-24 17:00 MOSiR (Koszele )
PRZEŁOŻONY

4 PAUZA: Orzeł Kleszczele Gryf-Czarni Gródek

5 Husar Nurzec Orlęta Czyżew 2019-04-07 15:00 Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10) Magdalena Makarska (Widźgowo)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Karolina Sosna (Szernie)
6 Iskra Narew ISKRA WYSZKI 2019-04-07 14:00 Narew 81 Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 12

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 GKS Stawiski Znicz Suraż 2019-04-07 14:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Bartosz Tyszka (Lachowo)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Krzysztof Staniszewski (Grajewo)
2 GRAB JANÓWKA Supraślanka Supraśl 2019-04-06 16:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Marcin Nowak (Filipów)
Piotr Nowak (Filipów)
Wojciech Raplis (Nowinka)
3 JASTRZĄB KNYSZYN Sudovia Szudziałowo 2019-04-07 11:30 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
4 KS GRABÓWKA Pogranicze Kuźnica 2019-04-07 16:00 Białystok, Władysława Broniewskiego 14 Łukasz Żukowski (Białystok)
Bartosz Iwaniuk (Białystok)
Adam Baranowski (Białystok)
5 KS Sokoły PASJA KLEOSIN 2019-04-07 13:00 KS Sokoły (Sokoły, Nowy Świat 33) Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
6 Narew Choroszcz ORZEŁ TYKOCIN 2019-04-07 15:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Jarosław Rogoza ()
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)