MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU DZIEWCZĄT

Start / Aktualności Piłka Kobieca / MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU DZIEWCZĄT

W najbliższy  weekend 12-13.01.19 w Białymstoku zostaną rozegrane Młodzieżowe Mistrzostwa
Polski w futsalu dziewcząt do lat 16. Gospodarzem turnieju będzie
Włókniarz Białystok.

Już w ten weekend w w Hali Sportowej SP 8 przy ul. Jesiennej 8 w
Białymstoku odbędą się szóste finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U16
w futsalu kobiet. W turnieju weźmie udział 12 najlepszych zespołów z
całej Polski wyłonionych w eliminacjach, gospodarzem będzie Klub
Sportowy Włókniarz Białystok.
Wstęp wolny.

Fanpage MP U-16 na facebooku: MMP U-16 w futsalu kobiet – Białystok 2019
Zawody można będzie oglądać również na żywo na kanale Youtube pod  linkami:
https://www.youtube.com/watch?v=QKwF_cXU7Mw

Harmonogram turnieju Finałowego MMP U-16 kobiet
Białystok 12-13 stycznia

Grupa 1: ROW Rybnik, Wierzbowianka Wierzbno, LUKS Astoria Szczerców Junior,

Grupa 2: Włókniarz Białystok, KS Unia Opole, UKS 3 Staszkówka Jelna,

Grupa 3: MUKS Praga Warszawa, Stomilanki Olsztyn, SWD Wodzisław Ślaski,

Grupa 4: Bielawianka Bielawa, Tarnovia Tarnów, Ząbkovia Ząbki.

Dzień 1. Sobota (12.01.2019)

08:30, Wierzbowianka Wierzbno – LUKS Astoria Szczerców Junior

09:10, KS Unia Opole – UKS 3 Staszkówka Jelna

09:50, Stomilanki Olsztyn – SWD Wodzisław Ślaski

10:30, Tarnovia Tarnów – Ząbkovia Ząbki

11:10, ROW Rybnik – LUKS Astoria Szczerców Junior

11:50, Włókniarz Białystok – UKS 3 Staszkówka Jelna

12:30, MUKS Praga Warszawa – SWD Wodzisław Ślaski

13:10, Bielawianka Bielawa – Ząbkovia Ząbki

14:00, Oficjalne otwarcie MMP.

14:30, ROW Rybnik – Wierzbowianka Wierzbno

15:10, Włókniarz Białystok – KS Unia Opole

15:50, MUKS Praga Warszawa – Stomilanki Olsztyn

16:30, Bielawianka Bielawa – Tarnovia Tarnów

Mecze o miejsca 9-12

17:10, IIIA-IIIB

17:50, IIIC-IIID

18:30, przegrani meczy 13-14 (mecz o 11 miejsce)

19:10 wygrani meczy 13-14 ( mecz 09 miejsce )

Dzień 2. Niedziela (13.01.2019)

Mecze 1/4 finałów:

08:00, IA-IIB

08:50, IC-IID

09:40, IB-IIA
10:30, ID-IIC

Mecze o miejsca 5-8

11:20, przegrani meczy 17-18

12:10, przegrani meczy 19-20

Mecze o miejsca 1-4

13:00, wygrani meczy 17-18

13:50, wygrani meczy 19-20

14:40, przegrani meczy 21-22, (mecz o 7 miejsce)

15:30, wygrani meczy 21-22, (mecz o 5 miejsce)

16:20, przegrani meczy 23-24, (mecz o 3 miejsce)

17:10, wygrani meczy 23-24, Finał

18:00 wręczenie nagród i zakończenie turnieju.