MECZE PUCHAROWE REPREZENTACJI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO U-14, U-15

Start / Aktualności Kadry / MECZE PUCHAROWE REPREZENTACJI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO U-14, U-15

Wtorek 26.09.2017 Stadion Miejski w Białymstoku

Puchar im. K. Górskiego ( U-14 )

Podlaski ZPN – Łódzki ZPN  4:4

Bramki:

1:0 7’ Mościcki Michał

2:0 29’ Dąbrowski Sebastian

3:0 36’ Matysik Miłosz

3:1 45’ Wawrzyniak Damian

3:2 47’ Wodz Jakub

4:2 66’ Wojciechowski Oliwier

4:3 75’ Pilarz Hubert

4:4 80’ Lipka Franciszek

Reprezentacja Podlaskiego ZPN wystąpiła w składzie:

 

  1. MALISZEWSKI BARTŁOMIEJ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  2. MULARCZYK IGOR        MOSP BIAŁYSTOK
  3. DĄBROWSKI SEBASTIAN AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  4. KUŹMICKI DAWID MOSP BIAŁYSTOK
  5. MOŚCICKI MICHAŁ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  6. SIEMIENIUK DANIEL AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  7. ŻABIUK SZYMON AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  8. KORDAL ŁUKASZ MŁKS ŁOMŻA
  9. ANTKIEWICZ FRANCISZEK MOSP BIAŁYSTOK
  10. WOJCIECHOWSKI OLIWIER AP JAGIELLONIA BIAŁYSOK
  11. MATYSIK MIŁOSZ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  12. HAWRYSZ SZYMON MOSP BIAŁYSTOK
  13. SZCZYGIEŁ IGOR AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  14. SKOK KACPER AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  15. KLICH KAROL MOSP BIAŁYSTOK
  16. BUĆKO DOMINIK        MOSP BIAŁYSTOK
  17. LEONOWICZ FABIAN GRYFIK GRÓDEK
  18. TROC JAKUB MOSIR BIELSK PODLASKI

 

 

Puchar im. K. Deyny ( U-15 )

Podlaski ZPN – Łódzki ZPN  1:0

Bramka:

1:0 3’ Kiszko Kacper

Reprezentacja Podlaskiego ZPN wystąpiła w składzie:

  1. JAKUB ŚWIĄTEK             AP WIGRY SUWAŁKI
  2. KRYSTIAN SUSKI AP WIGRY SUWAŁKI
  3. DAMIAN PLISIUK MOSIR BIELSK PODLASKI
  4. DAMIAN ŁOKIĆ                          AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  5. ALEKSIEJ SIEMIENAU               MOSP BIAŁYSTOK
  6. OSKAR OSIPIUK AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  7. LUCJAN FRYDRYCH AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  8. BŁAŻEJ MAKAR AP JAGIELLONIA  BIAŁYSTOK
  9. KACPER CHMIELEWSKI AP JAGIELLONIA  BIAŁYSTOK
  10. JĘDRZEJ STYPUŁKOWSKI AP JAGIELLONIA  BIAŁYSTOK
  11. JAKUB ORPIK   AP JAGIELLONIA
  12. HUBERT KARPIŃSKI AP JAGIELLONIA
  13. FILIP PROKOP AP JAGIELLONIA
  14. BŁAŻEJ ŻERO    AP JAGIELLONIA
  15. KACPER KISZKO AP JAGIELLONIA
  16. RADOSŁAW ZYSK AP JAGIELLONIA
  17. XAVIER DZIEKOŃSKI MOSP BIAŁYSTOK
  18. WOJCIECH KUKLIŃSKI MOSP BIAŁYSTOK