Mazowiecki ZPN wygrywa turniej Finałowy rozgrywek o Puchar im. W. Smolarka w Suwałkach

Start / Aktualności Kadry / Mazowiecki ZPN wygrywa turniej Finałowy rozgrywek o Puchar im. W. Smolarka w Suwałkach

Mistrz 

 

.

..

.

.

.

..

.

.

Wicemistrz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 miejsce 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 miejsce 

.

.

..

.

.

.

..

.

.

.

Miejsca 5 – 8

POMORSKI ZPN

 PODKARPACKI ZPN

 MAŁOPOLSKI ZPN

ŁÓDZKI ZPN

Najlepszy zawodnik: Ariel Mosór / Mazowiecki ZPN
Najlepszy bramkarz: Jakub Ojrzyński / Mazowiecki ZPN

.

 

Król strzelców: Aleksander Buksa / Małopolski ZPN

Finał 

ZACHODNIOPOMORSKI ZPN 0 – 1 MAZOWIECKI ZPN

Strzelcy bramek: Szymon Włodarczyk

 

mecz o 3 miejsce

ŚLĄSKI ZPN 4 – 1 DOLNOŚLĄSKI ZPN

Strzelcy bramek: Magdziasz Mateusz 18′, Kuczera Jakub 20′, Kucharczyk Oliwier 22′ –  Kusztal Patryk 9′

WYNIKI GRUPA A

Poniedziałek 26.06.2017

 Mazowiecki ZPN (A1) 5 –0 Podkarpacki ZPN (A4)

Strzelcy bramek: Włodarczyk Szymon 8′, Pierzak Patryk 14′, Cielemęcki Radosław 23′, 39′, Bielka Adrian 62,

Pomorski ZPN (A2) 1 –2  Dolnośląski ZPN (A3)

Strzelcy bramek: Kacper Matusiak 65′ – Tomisław Żmuda 10′, Patryk Kusztal 17′

 

Wtorek  27.06.2017

Dolnośląski ZPN (A3) 5  –1 Podkarpacki ZPN (A4)

Strzelcy bramek: Czerwiński Hubert 16′,  Konstanty Hubert 20′, 43′, Kusztal Patryk 38′, Góral Michał 57′ – Kulon Dominik 24′

 Mazowiecki ZPN (A1) 1-0 Pomorski ZPN (A2)

Strzelcy bramek: Pierzak Patryk 7′

29.06.2017 (czwartek)

Pomorski ZPN (A2) 3 – 3 Podkarpacki ZPN (A4) /4-2karne

Strzelcy bramek: Nikodem Bucior 33′, Kacper Kleisa 46′, Mateusz Trela 62′  – Kulon Dominik 5′, Stec Łukasz 25′, Kacper Kojder 57′

 Dolnośląski ZPN (A3) 0 – 3 Mazowiecki ZPN (A1)

Strzelcy bramek: Mosór Ariel 14′, Czerniawski Hubert 25′, Arak Filip 55′

 

TABELA GRUPA A

  1. MAZOWIECKI ZPN PKT – 9 BR 9:0
  2. DOLNOŚLĄSKI ZPN PKT – 6 BR 7:5
  3. POMORSKI ZPN PKT – 1 BR 4:6
  4. PODKARPACKI ZPN PKT – 1 BR 4:13

WYNIKI GRUPA B

 

26.06.2017 (poniedziałek)  

Łódzki ZPN (B1)  0 – 3  Małopolski ZPN (B4)

Strzelcy bramek: Aleksander Buksa 6′, 19′, 56′

KARY : 3 min- Chomicz Szymon ( Łódzki ZPN )

Zachodniopomorski  ZPN (B2)  4 – 1 Śląski ZPN (B3)

Strzelcy bramek: Bartosz Łuczak 7, Hubert Turski 14′, 38′, Olaf Korczakowski 28′ – Jakub Kuczera 41′

 

27.06.2017 (wtorek)  

Małopolski ZPN (B4) 1- 2 Śląski ZPN (B3)

Strzelcy bramek: Daniel Hoyo-Kowalski 70′ – Baranowicz Bartosz 44′, Łukasz Gajda 59′

KARY : 3 min- Leśniak Filip (Małopolski ZPN), Markiewicz Bartosz (Małopolski ZPN), Gajda Łukasz (Śląski ZPN)

Łódzki ZPN (B1)  1-1  Zachodniopomorski  ZPN (B2) / 3-5 karne

Strzelcy bramek: Marcel Żurek 26′ – Turski Hubert 51′

 

30.06.2017 (piątek)

 Zachodniopomorski ZPN (B2) 3 – 2 Małopolski ZPN (B4)

Strzelcy bramek: Olaf Korczakowski 32′, 67′, Kryspin Leśniak 65′ – Daniel Hoyo-Kowalski 54′, Aleksander Buksa 62′

Śląski ZPN (B3)  2 -1 Łódzki ZPN (B1)

Strzelcy bramek: Miłosz Krupa 27′, Tomasz Wojtowicz 57′ – Marcel Żurek 47′

KARY : 3 min- Jakub Bieroński (Śląski ZPN)

TABELA GRUPA B

  1. ZACHODNIOPOMORSKI ZPN PKT – 7 BR 8:4
  2. ŚLĄSKI ZPN PKT- 6 BR 5:6
  3. MAŁOPOLSKI ZPN PKT – 3 BR 6:5
  4. ŁÓDZKI ZPN PKT – 1 BR 2:6

Klasyfikacja Strzelców po fazie grupowej:

4 bramki

Aleksander Buksa (Małopolski ZPN (B4)

 

3 Bramki

Olaf Korczakowski (Zachodniopomorski ZPN (B2) 

Turski Hubert (Zachodniopomorski ZPN (B2) 

 

2 Bramki

Marcel Żurek (Łódzki ZPN (B1)

Daniel Hoyo-Kowalski (Małopolski ZPN (B4)

Konstanty Hubert (Dolnośląski ZPN (A3)

Kulon Dominik (Podkarpacki ZPN (A4)

Pierzak Patryk (Mazowiecki ZPN (A1)

Cielemęcki Radosław (Mazowiecki ZPN (A1)

Jakub Kuczera (Śląski ZPN (B3)

Kusztal Patryk (Dolnośląski ZPN (A3)

Włodarczyk Szymon (Mazowiecki ZPN (A1)

 

1 Bramka

Baranowicz Bartosz (Śląski ZPN (B3)  , Łukasz Gajda (Śląski ZPN (B3),Miłosz Krupa (Śląski ZPN (B3) 

Tomasz Wojtowicz (Śląski ZPN (B3), Magdziasz Mateusz (Śląski ZPN (B3), Kucharczyk Oliwier (Śląski ZPN (B3)

Kryspin Leśniak (Zachodniopomorski ZPN (B2), Bartosz Łuczak (Zachodniopomorski ZPN (B2) 

Czerwiński Hubert (Dolnośląski ZPN (A3), Góral Michał (Dolnośląski ZPN (A3)

Nikodem Bucior (Pomorski ZPN (A2), Kacper Kleisa (Pomorski ZPN (A2), Mateusz Trela  (Pomorski ZPN (A2)

 Stec Łukasz (Podkarpacki ZPN (A4), Kacper Kojder (Podkarpacki ZPN (A4)

Mosór Ariel  (Mazowiecki ZPN (A1), Czerniawski Hubert (Mazowiecki ZPN (A1), Arak Filip (Mazowiecki ZPN (A1)

Bielka Adrian (Mazowiecki ZPN (A1)

 

Zdjęcia: fot. Maciej Gilewski. Agencja Fotograficzna 058sport.pl

Galeria zdjęć: