Komunikat WGiE Podlaskiego ZPN z dnia 16.05.2019

Start / Komunikaty / Komunikat WGiE Podlaskiego ZPN z dnia 16.05.2019

Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego ZPN informuje, iż zawody:

  1. Mecz D2 Młodzik Grupa 1 (RW): 11.05.2019 r. Dąb Dąbrowa Białostocka – AP Wigry II Suwałki (wynik z boiska 0:0 REMIS) mecz zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech) na korzyść AP Wigry II Suwałki (w drużynie Dąb Dąbrowa Białostocka wystąpili zawodnicy nieuprawnieni w tym meczu).
  2. Turniej E1 ORLIK „Grupa A” Grupa 1 (RW): 12.05.2019 r.

Promień Mońki – Sparta Augustów  jako walkower na korzyść Promień Mońki, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 4:1 (cztery do jednego) na korzyść Promień Mońki;

Orzeł Kolno – Warmia Grajewo  jako walkower 3:0 (trzy do zera) na korzyść Orzeł Kolno, wynik z boiska 1:0 (jeden do zera) na korzyść Orzeł Kolno;

Warmia Grajewo – AP Wigry Suwałki jako walkower 0:3 (zero do trzech) na korzyść AP Wigry Suwałki, wynik z boiska 0:0 (zero do zera) REMIS.

Sparta Augustów – AP Wigry II Suwałki  jako walkower na korzyść AP Wigry II Suwałki, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 1:8 (jeden do ośmiu) na korzyść AP Wigry II Suwałki.

Orzeł Kolno – Sparta Augustów  jako walkower na korzyść Orzeł Kolno, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 10:0 (dziesięć do zera) na korzyść Orzeł Kolno.

AP Wigry II Suwałki – Warmia Grajewo  jako walkower na korzyść AP Wigry II Suwałki, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 3:0 (trzy do zera) na korzyść AP Wigry II Suwałki.

Sparta Augustów  – Warmia Grajewo  jako walkower obustronny, wynik z boiska 0:2 (zero do dwóch) na korzyść Warmia Grajewo.

AP Wigry Suwałki – Sparta Augustów  jako walkower 3:0 (trzy do zera) na korzyść AP Wigry Suwałki, wynik z boiska 3:1 (trzy do jednego) na korzyść AP Wigry Suwałki.

Warmia Grajewo – Promień Mońki jako walkower 0:3 (zero do trzech) na korzyść Promień Mońki, wynik z boiska 3:0 (trzy do zera) na korzyść Warmia Grajewo

W drużynach Sparta Augustów i Warmia Grajewo wystąpili zawodnicy, którzy nie byli uprawnieni do gry w E1 ORLIK „Grupa B” Grupa 1.

 

  1. Turniej E1 ORLIK „Grupa D” Grupa 4 (RW): 11.05.2019 r.

MOSiR Bielsk Podlaski – Rudnia Zabłudów jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na korzyść MOSiR Bielsk Podlaski.

AP Brylant Bielsk Podlaski – Rudnia Zabłudów jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na niekorzyść AP Brylant Bielsk Podlaski.

Puszcza Hajnówka – Rudnia Zabłudów jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na korzyść Puszcza Hajnówka.

Rudnia Zabłudów – Orzeł Siemiatycze jako walkower 0 : 3  (zero do trzech) na korzyść Orzeł Siemiatycze.

Drużyna Rudnia Zabłudów nie stawiła się na zawody.

 

  1. Turniej E1 ORLIK „Grupa J” Grupa 10 (RW): 12.05.2019 r.

MKS Mielnik – Kolejarz Czeremcha jako walkower obustronny.

Rudnia II Zabłudów – Kolejarz Czeremcha jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na korzyść Rudnia II Zabłudów.

MOSiR II Bielsk Podlaski – MKS Mielnik jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na korzyść MOSiR II Bielsk Podlaski.

MKS Mielnik – Rudnia II Zabłudów jako walkower 0 : 3  (zero do trzech) na korzyść MKS Mielnik – Rudnia II Zabłudów jako walkower 0 : 3  (zero do trzech) na niekorzyść MKS Mielnik.

Kolejarz Czeremcha – MOSiR II Bielsk Podlaski jako walkower 0 : 3  (zero do trzech) na korzyść MOSiR II Bielsk Podlaski.

Drużyny MKS Mielnik i Kolejarz Czeremcha nie stawiła się na zawody.

 

  1. Turniej E2 ORLIK „Grupa B” Grupa 2 (RW): 11.05.2019 r.

Orzeł Kolno – Ruch Wysokie Mazowieckie jako walkower 0:3 na korzyść Ruch Wysokie Mazowieckie, wynik z boiska 3:3 (trzy do trzech) REMIS;

Olimpia Zambrów – MŁKS Łomża jako walkower 0:3 na korzyść MŁKS Łomża, wynik z boiska 4:2 (cztery do dwóch) na korzyść Olimpia Zambrów;

Orzeł Kolno – Olimpia Zambrów jako walkower obustronny, wynik z boiska 6:2 (sześć do dwóch) na korzyść Orzeł Kolno.

Olimpia Zambrów – Ruch Wysokie Mazowieckie jako walkower 0:3 na korzyść Ruch Wysokie Mazowieckie, wynik z boiska 1:3 (jeden do trzech) na korzyść Ruch Wysokie Mazowieckie.

MŁKS Łomża – Orzeł Kolno jako walkower 3:0 na korzyść MŁKS Łomża, wynik z boiska 0:10 (zero do dziesięciu) na korzyść Orzeł Kolno.

W drużynach Orzeł Kolno i Olimpia Zambrów wystąpili zawodnicy nie uprawniony do gry w E2 ORLIK „Grupa B” Grupa 2.

 

  1. Turniej E2 ORLIK „Grupa E” Grupa 5 (RW): 11.05.2019 r.

Falcon Sokółka – Akademia 2012 Suwałki jako walkower 3:0 (trzy do zera) na korzyść Falcon Sokółka, wynik z boiska 3:1 (trzy do jednego) na korzyść Falcon Sokółka;

Sparta Augustów – Akademia 2012 Suwałki jako walkower 3:0 (trzy do zera) na korzyść Sparta Augustów, wynik z boiska 3:2 (trzy do dwóch) na korzyść Sparta Augustów;

Akademia 2012 Suwałki – Korona Dobrzyniewo jako walkower 0:3 na korzyść Korona Dobrzyniewo, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 0:5 (zero do pięciu) na korzyść Korona Dobrzyniewo;

W drużynie Akademia 2012 Suwałki wystąpili zawodnicy nie uprawnieni do gry w E2 ORLIK „Grupa E” Grupa 5.

 

  1. Turniej F1 ŻAK „Grupa D” Grupa 4 (RW): 11.05.2019 r.

Narew Choroszcz – Korona Dobrzyniewo jako walkower 3:0 (trzy do zera) na korzyść Narew Choroszcz, wynik z boiska 2:0 (dwa do zera) na korzyść Narew Choroszcz.

Warmia Grajewo – Korona Dobrzyniewo jako walkower 3:0 (trzy do zera) na korzyść Warmia Grajewo, wynik z boiska 1:0 (jeden do zera) na korzyść Warmia Grajewo.

Korona Dobrzyniewo – Wissa Szczuczyn jako walkower na korzyść Wissa Szczuczyn, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 1:5 (jeden do pięciu) na korzyść Wissa Szczuczyn.

Promień Mońki – Korona Dobrzyniewo jako walkower 3:0 (trzy do zera) na korzyść Promień Mońki, wynik z boiska 2:0 (dwa do zera) na korzyść Promień Mońki.

W drużynie Korona Dobrzyniewo wystąpił zawodnik nie uprawnieni do gry w F1 ŻAK „Grupa D” Grupa 4.

 

  1. Turniej F1 ŻAK „Grupa L” Grupa 12 (RW): 10.05.2019 r.

Akademia Techniki Białystok – OSiR II Hajnówka jako walkower 0 : 3  (zero do trzech) na korzyść OSiR II Hajnówka.

AP Pasja Hajnówka – Akademia Techniki Białystok jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na korzyść AP Pasja Hajnówka.

Akademia Techniki Białystok – KS Michałowo jako walkower 0 : 3  (zero do trzech) na korzyść KS Michałowo.

Drużyna Akademia Techniki Białystok nie stawiła się na zawody.