Komunikat WGiE Podlaskiego ZPN z dnia 10.10.2019

Start / Komunikaty / Komunikat WGiE Podlaskiego ZPN z dnia 10.10.2019

Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego ZPN informuje, iż zawody:

 

  1. Turniej E1 ORLIK Grupa 2: 06.10.2019 r.

Czarni Czarna Białostocka – Pogranicze Kuźnica zweryfikowano jako walkower na korzyść Pogranicze Kuźnica, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 0 : 4 (zero do czterech) na korzyść Pogranicze Kuźnica.

Falcon II Sokółka – Czarni Czarna Białostocka zweryfikowano jako walkower na korzyść Falcon II Sokółka, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 5 : 1 (pięć do jednego) na korzyść Falcon II Sokółka.

Czarni Czarna Białostocka – Falcon Sokółka zweryfikowano jako walkower na korzyść Falcon Sokółka, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 0 : 6 (zero do sześciu) na korzyść Falcon Sokółka.

UKS Kora Konar Korycin – Czarni Czarna Białostocka zweryfikowano jako walkower na korzyść UKS Kora Konar Korycin, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 5 : 0 (pięć do zera) na korzyść UKS Kora Konar Korycin.

(W drużynie Czarni Czarna Białostocka wystąpił zawodnik nieuprawniony w systemie extranet).

 

  1. Turniej E1 ORLIK Grupa 3: 04.10.2019 r.

Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść Olimpia Zambrów, wynik z boiska 1 : 6 (jeden do sześciu) na korzyść Warmia Grajewo;

Warmia Grajewo – Orzeł Kolno zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech) na korzyść Orzeł Kolno, wynik z boiska 5 : 0 (pięć do zera) na korzyść Warmia Grajewo;

MŁKS Łomża – Warmia Grajewo zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść MŁKS Łomża, wynik z boiska 3 : 3 (trzy do trzech) remis;

Warmia Grajewo – MŁKS II Łomża zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech) na korzyść MŁKS II Łomża, wynik z boiska 1 : 1 (jeden do jednego) remis.

(W drużynie Warmia Grajewo wystąpił zawodnik nieuprawniony w systemie extranet).

 

  1. Turniej E1 ORLIK ORLICZKI: 05.10.2019 r.

Forty Piątnica – MOSiR Bielsk Podlaski zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść Forty Piątnica;

Ekosport Białystok – MOSiR Bielsk Podlaski zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść Ekosport Białystok;

MOSiR Bielsk Podlaski – Włókniarz Białystok zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech) na korzyść Włókniarz Białystok;

AP Jagiellonia Białystok – MOSiR Bielsk Podlaski zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść AP Jagiellonia Białystok.

(Drużyna MOSiR Bielsk Podlaski nie stawiła się na turniej).

 

  1. Turniej E2 ORLIK Grupa 2: 05.10.2019 r.

Jastrząb Knyszyn – Promień Mońki zweryfikowano jako walkower na korzyść Promień Mońki, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 0 : 8 (zero do ośmiu) na korzyść Promień Mońki;

Jastrząb Knyszyn – Wissa Szczuczyn zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech) na korzyść Wissa Szczuczyn, wynik z boiska 1 : 3 (jeden do trzech) na korzyść Wissa Szczuczyn;

Warmia Grajewo – Jastrząb Knyszyn zweryfikowano jako walkower na korzyść Warmia Grajewo, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 5 : 1 (pięć do jednego) na korzyść Warmia Grajewo.

(W drużynie Jastrząb Knyszyn wystąpił zawodnik nieuprawniony w systemie extranet).

 

 

  1. Turniej E2 ORLIK Grupa 7: 06.10.2019 r.

AP Jagiellonia Białystok – Hetman Tykocin zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech) na korzyść Hetman Tykocin, wynik z boiska 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść AP Jagiellonia Białystok;

APN Hattrick Białystok – AP Jagiellonia Białystok zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść APN Hattrick Białystok, wynik z boiska 2 : 3 (dwa do trzech) na korzyść AP Jagiellonia Białystok;

AP Jagiellonia Białystok – APN Hattrick II Białystok zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech) na korzyść zweryfikowano, wynik z boiska 0 : 1 (zero do jednego) na korzyść APN Hattrick II Białystok;

Narew Choroszcz – AP Jagiellonia Białystok zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść Narew Choroszcz, wynik z boiska 0 : 1 (zero do jednego) na korzyść AP Jagiellonia Białystok.

(W drużynie AP Jagiellonia Białystok wystąpił zawodnik nieuprawniony w systemie extranet).

 

  1. Turniej F1 ŻAK Grupa 1: 05.10.2019 r.

AP Wigry Suwałki – Warmia Grajewo zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść AP Wigry Suwałki;

Sparta Augustów – Warmia Grajewo zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera)  na korzyść Sparta Augustów;

Warmia Grajewo – Polonia Raczki zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech) na korzyść Polonia Raczki.

(Drużyna Warmia Grajewo nie stawiła się na turniej).

 

  1. Turniej F1 ŻAK Grupa 9: 05.10.2019 r.

Korona Dobrzyniewo – Korona II Dobrzyniewo zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść Korona Dobrzyniewo, wynik z boiska 1 : 0 (jeden do zera) na korzyść Korona Dobrzyniewo;

Junior II Białystok – Korona II Dobrzyniewo zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść Junior II Białystok, wynik z boiska 3 : 1 (trzy do jednego) na korzyść Junior II Białystok;

Korona II Dobrzyniewo – Narew Choroszcz zweryfikowano jako walkower na korzyść Narew Choroszcz, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 0 : 4 (zero do czterech) na korzyść Narew Choroszcz;

Junior Białystok – Korona II Dobrzyniewo zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść Junior Białystok, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść Junior Białystok.

(W drużynie Korona II Dobrzyniewo wystąpił zawodnik nieuprawniony w systemie extranet).

 

  1. Turniej F1 ŻAK ŻACZKI: 05.10.2019 r.

Falcon Sokółka – Ekosport Białystok zweryfikowano jako walkower na korzyść Falcon Sokółka, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 8 : 0 (osiem do zera) na korzyść Falcon Sokółka;

Włókniarz Białystok – Ekosport Białystok zweryfikowano jako walkower obustronny;

Forty Piątnica – Włókniarz Białystok zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść Forty Piątnica;

Ekosport Białystok – Forty Piątnica zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech) na korzyść Forty Piątnica, wynik z boiska 0 : 0 (zero do zera) remis;

Falcon Sokółka – Włókniarz Białystok zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść Falcon Sokółka.

(W drużynie Ekosport Białystok wystąpiły zawodniczki nie uprawnione w systemie extranet).

(Drużyna Włókniarz Białystok nie stawiła się na turniej).

 

 

 

  1. Turniej F2 ŻAK Grupa 3: 05.10.2019 r.

AP Pasja II Hajnówka – Gryfik Gródek zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech) na korzyść Gryfik Gródek, wynik z boiska 4 : 0 (cztery do zera) na korzyść AP Pasja II Hajnówka;

AP Pasja II Hajnówka – AP Pasja Hajnówka zweryfikowano jako walkower 0 : 3 (zero do trzech) na korzyść AP Pasja Hajnówka, wynik z boiska 3 : 1 (trzy do jednego) na korzyść AP Pasja II Hajnówka;

MOSiR Bielsk Podlaski – AP Pasja II Hajnówka zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść MOSiR Bielsk Podlaski, wynik z boiska 1 : 1 (jeden do jednego) remis.

(W drużynie AP Pasja II Hajnówka wystąpili zawodnicy nieuprawnieni w systemie extranet).

 

  1. Turniej F2 ŻAK Grupa 7: 05.10.2019 r.

Junior Białystok – KS Lwy II Białystok zweryfikowano jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść Junior Białystok, wynik z boiska 2 : 0 (dwa do zera) na korzyść Junior Białystok;

KS Lwy Białystok – KS Lwy II Białystok zweryfikowano jako walkower na korzyść KS Lwy Białystok, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 3 : 0 (trzy do zera)  na korzyść KS Lwy Białystok;

KS Lwy II Białystok – Junior II Białystok zweryfikowano jako walkower na korzyść Junior II Białystok, jednocześnie utrzymano wynik z boiska 0 : 6 (zero do sześciu)  na korzyść Junior II Białystok.

(W drużynie KS Lwy II Białystok wystąpili zawodnicy nieuprawnieni w systemie extranet).