Komunikat WGiE Podlaskiego ZPN z dnia 08.05.2019

Start / Komunikaty / Komunikat WGiE Podlaskiego ZPN z dnia 08.05.2019

Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego ZPN informuje, iż zawody:

  1. Turniej E1 ORLIK „Grupa G” Grupa 7 (RW): 27.04.2019 r.

Polonia Raczki – Akademia 2012 Suwałki jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na korzyść Polonia Raczki;

Akademia 2012 Suwałki – Biebrza Goniądz jako walkower 0 : 3  (zero do trzech) na korzyść Biebrza Goniądz;

Jastrząb Knyszyn – Akademia 2012 Suwałki jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na korzyść Jastrząb Knyszyn.

Drużyna Akademia 2012 Suwałki nie stawiła się na zawody.

  1. Turniej E2 ORLIK „Grupa E” Grupa 5 (RW): 28.04.2019 r.

Sparta Augustów – Akademia 2012 Suwałki jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na korzyść Sparta Augustów;

Akademia 2012 Suwałki – Falcon Sokółka jako walkower 0 : 3  (zero do trzech) na korzyść Falcon Sokółka;

Korona Dobrzyniewo – Akademia 2012 Suwałki jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na korzyść Korona Dobrzyniewo.

Drużyna Akademia 2012 Suwałki nie stawiła się na zawody.

  1. Turniej F2 ŻAK „Grupa D” Grupa 4 (RW): 27.04.2019 r.

APN Hattrick IV Białystok – APN Hattrick II Białystok jako walkower na korzyść APN Hattrick II Białystok, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 3:6 (trzy do sześciu) na korzyść APN Hattrick II Białystok.

Warmia Grajewo – APN Hattrick IV Białystok jako walkower 3:0 na korzyść Warmia Grajewo, wynik z boiska 1:0 (jeden do zera) na korzyść Warmia Grajewo.

APN Hattrick IV Białystok – AP Wigry Suwałki jako walkower na niekorzyść APN Hattrick IV Białystok, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 0:5 (zero do pięć) na korzyść AP Wigry Suwałki.

W drużynie APN Hattrick IV Białystok wystąpił zawodnik nie uprawniony do gry w F2 ŻAK „Grupa D” Grupa 4.

  1. Turniej F1 ŻAK „Grupa C” Grupa 3 (RW): 27.04.2019 r.

Falcon Sokółka – Czarni Czarna Białostocka  jako walkower na korzyść Falcon Sokółka, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 3:0 (trzy do zera) na korzyść Falcon Sokółka;

AP Wigry Suwałki – Czarni Czarna Białostocka jako walkower na 0:3 na korzyść AP Wigry Suwałki, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 5:0 (pięć do zera) na korzyść AP Wigry Suwałki;

Czarni Czarna Białostocka – Polonia Raczki  jako walkower 0:3 na korzyść Polonia Raczki, wynik z boiska 0:2 (zero do dwóch) na korzyść Polonia Raczki.

W drużynie Czarni Czarna Białostocka  wystąpił zawodnik nie uprawniony do gry w F1 ŻAK „Grupa C” Grupa 3.

  1. Turniej E1 ORLIK „Grupa E” Grupa 5 (RW) : 27.04.2019 r.

AP Talent II Białystok – Hetman Białystok jako walkower na korzyść AP Talent II Białystok, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 5:0 (pięć do zera) na korzyść AP Talent II Białystok;

AP Talent Białystok – Hetman Białystok  jako walkower na korzyść AP Talent Białystok, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 10:1 (dziesięć do jednego) na korzyść AP Talent Białystok;

Hetman Białystok – Junior Białystok  jako walkower na korzyść Junior Białystok, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 0:3 (zero do trzech) na korzyść Junior Białystok;

Akademia Techniki Białystok – Hetman Białystok jako walkower na korzyść Akademia Techniki Białystok, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 6:0 (sześć do zera) na korzyść Akademia Techniki Białystok.

W drużynie Hetman Białystok wystąpili zawodnicy nie uprawnieni do gry w E1 ORLIK „Grupa E” Grupa 5.

  1. Turniej E1 ORLIK „Grupa L” Grupa 12 (RW): 27.04.2019

Junior II Białystok – Gryfik Gródek  jako walkower obustronny, wynik z boiska 2:1 (dwa do jednego) na korzyść Junior II Białystok;

AP Jagiellonia II Białystok – Gryfik Gródek  jako walkower na 0:3 na korzyść AP Jagiellonia II Białystok, wynik z boiska 2:4 (dwa do czterech) na korzyść Gryfik Gródek;

Pasja Kleosin – Junior II Białystok  jako walkower 0:3 na korzyść Pasja Kleosin, wynik z boiska 1:5 (jeden do pięciu) na korzyść Junior II Białystok;

Junior II Białystok – AP Jagiellonia II Białystok jako walkower 0:3 na korzyść AP Jagiellonia II Białystok, wynik z boiska 3:2 (trzy do dwóch) na korzyść Junior II Białystok;

Gryfik Gródek  – Pasja Kleosin jako walkower na 0:3 na korzyść Pasja Kleosin, wynik z boiska 2:0 (dwa do zera) na korzyść Gryfik Gródek.

W drużynie Junior II Białystok oraz Gryfik Gródek wystąpili zawodnicy nie uprawnieni do gry w E1 ORLIK „Grupa L” Grupa 12.

  1. Turniej E1 ORLIK „Grupa J” Grupa 10 (RW): 27.04.2019 r.

Rudnia II Zabłudów – Kolejarz Czeremcha jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na korzyść Rudnia II Zabłudów;

MOSP II Bielsk Podlaski – MKS Mielnik jako walkower 3 : 0  (trzy do zera) na korzyść MOSP II Bielsk Podlaski;

Kolejarz Czeremcha – MKS Mielnik jako walkower obustronny;

MOSP II Bielsk Podlaski – Kolejarz Czeremcha jako walkower 3 : 0 (trzy do zera) na korzyść MOSP II Bielsk Podlaski;

MKS Mielnik – Rudnia II Zabłudów jako walkower 0 : 3  (zero do trzech) na korzyść Rudnia II Zabłudów.

Drużyny Kolejarz Czeremcha oraz MKS Mielnik nie stawiły się na zawody.

  1. F2 ŻAK „Grupa E” Grupa 5 (RW): 27.04.2019 r.

MKS Pogoń II Łapy – KS Cresa II Siemiatycze jako walkower obustronny, wynik z boiska 2:5 (dwa do pięciu) na korzyść KS Cresa II Siemiatycze;

Olimpia III Zambrów – KS Cresa II Siemiatycze jako walkower 0:3 na korzyść Olimpia III Zambrów, wynik z boiska 0:2 (zero do dwóch) na korzyść KS Cresa II Siemiatycze;

MKS Pogoń II Łapy – Olimpia II Zambrów jako walkower na korzyść Olimpia II Zambrów, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 0:8 (zero do ośmiu) na korzyść Olimpia II Zambrów;

Olimpia II Zambrów – KS Cresa II Siemiatycze jako walkower na korzyść Olimpia II Zambrów, jednocześnie utrzymać wynik z boiska 6:3 (sześć do trzech) na korzyść Olimpia II Zambrów;

MKS Pogoń II Łapy – Olimpia III Zambrów jako walkower 0:3 na korzyść Olimpia III Zambrów, wynik z boiska 3:0 (trzy do zera) na korzyść MKS Pogoń II Łapy.

W drużynie Cresa II Siemiatycze oraz MKS Pogoń II Łapy wystąpili zawodnicy nie uprawnieni do gry w F2 ŻAK „Grupa E” Grupa 5.

  1. E1 ORLIK „Orliczki” Grupa 13 (RW): 27.04.2019 r.

AP Jagiellonia Białystok – MOSiR II Bielsk Podlaski jako walkower 3 : 0  (trzy do zera)           na korzyść AP Jagiellonia Białystok;

Włókniarz Białystok – MOSiR II Bielsk Podlaski jako walkower 3 : 0  (trzy do zera)               na korzyść Włókniarz Białystok;

MOSiR Bielsk Podlaski – MOSiR II Bielsk Podlaski jako walkower 3 : 0  (trzy do zera)          na niekorzyść MOSiR Bielsk Podlaski;

MOSiR II Bielsk Podlaski – APD Ekosport Białystok jako walkower 0 : 3  (zero do trzech) na korzyść APD Ekosport Białystok.

Drużyna MOSiR II Bielsk Podlaski nie stawiła się na zawody.

  1. IV liga: 30.04.2019 r. KS Wasilków – Dąb Dąbrowa Białostocka (wynik z boiska 1:0), mecz zweryfikowano jako walkower 3:0 (trzy do zera) na korzyść KS Wasilków                             (w drużynie Dąb Dąbrowa Białostocka wystąpił zawodnik nieuprawniony w tym meczu z powodu aktywnej kary – jeden mecz dyskwalifikacji po 4 żółtej kartce).