Komplet wyników kategorii U-10 i U-8

Start / Aktualności Młodzieżowe / Komplet wyników kategorii U-10 i U-8

Zwycięzcy w kategorii U-12 chłopców ZSP 2 Czerwoni Białystok, U-12 dziewcząt SP Poświętne, U-10 chłopców – SP 11 Suwałki i U-1o dziewcząt Włókniarz Białystok zagrają w Finale Krajowym w Warszawie.

Poniżej komplet wyników z kategorii U-10 i U-8

KATEGORIA GRUPA DRUŻYNA 1 DRUŻYNA 2
U10 CH A SP 4 Zambrów 1 4 Wilczki SP Kleosin
U10 CH A Akademia Techniki Białystok 0 2 SP Suwałki
U10 DZ D SP 4 Zambrów 0 12 BKS Tur Podlaski
U10 DZ D SP Klukowo 2 6 SP Gródek
U8 CH F Orzeł Kolno 6 0 SP 1 Siemiatycze
U8 CH F MŁKS Łomża 0 2 Akademia Sportu Falcon Sokółka
U8 CH G ZKS Olimpia Zambrów 2 0 Akademia Młodego Piłkarza Białystok
U8 CH G SP Zabłudów 0 1 AP Pasja Hajnówka
U8 DZ I AS Falcon Sokółka 4 1 Rosochate Kościelne
U10 CH B SP 1 Wysokie Mazowieckie 0 1 SP Brańsk
U10 CH C LUKS GOKSiT Suchowola 3 2 SP Nowogród
U10 DZ E Włókniarz Białystok 8 0 DKS Grajewo
U10 CH B SP 5 Łomża 2 0 Słobódka
U8 CH H AP Wigry Suwałki 6 0 TUR Bielsk Podlaski
U8 CH F Orzeł Kolno 0 0 MŁKS Łomża
U8 CH G ZKS Olimpia Zambrów 9 0 SP Zabłudów
U8 DZ I PR SP 6 Białystok 1 1 SP 4 Zambrów
U10 CH A Wilczki SP Kleosin 0 5 SP Suwałki
U10 DZ D SP 4 Zambrów 0 7 SP Klukowo
U10 DZ D BKS Tur Podlaski 4 2 SP Gródek
U10 CH A SP 4 Zambrów 0 12 Akademia Techniki Białystok
U8 CH F SP 1 Siemiatycze 0 5 Akademia Sportu Falcon Sokółka
U8 CH G Akademia Młodego Piłkarza Białystok 7 0 AP Pasja Hajnówka
U8 CH H AP Wigry Suwałki 2 2 MZS Wysokie Mazowieckie
U8 DZ I AS Falcon Sokółka 8 0 PR SP 6 Białystok
U10 CH B SP 1 Wysokie Mazowieckie 1 1 SP 5 Łomża
U10 CH C LUKS GOKSiT Suchowola 0 9 SP 1 Siemiatycze
U10 DZ E Włókniarz Białystok 9 1 AS Falcon Sokółka
U10 CH B SP Brańsk 6 1 Słobódka
U8 CH H TUR Bielsk Podlaski 1 2 MZS Wysokie Mazowieckie
U8 CH F Orzeł Kolno 0 4 Akademia Sportu Falcon Sokółka
U8 CH G ZKS Olimpia Zambrów 6 0 AP Pasja Hajnówka
U8 DZ I Rosochate Kościelne 2 1 SP 4 Zambrów
U10 CH A SP 4 Zambrów 0 13 SP Suwałki
U10 CH A Wilczki SP Kleosin 1 6 Akademia Techniki Białystok
U10 DZ D BKS Tur Podlaski 5 0 SP Klukowo
U10 CH C SP Nowogród 0 15 SP 1 Siemiatycze
U8 CH F SP 1 Siemiatycze 0 8 MŁKS Łomża
U8 CH G Akademia Młodego Piłkarza Białystok 7 1 SP Zabłudów
U8 DZ I AS Falcon Sokółka 4 1 SP 4 Zambrów
U8 DZ I SP Rosochate Kościelne 0 1 PR SP 6 Białystok
U10 DZ D SP 4 Zambrów 0 4 SP Gródek
U10 CH B SP 1 Wysokie Mazowieckie 6 0 Słobódka
U10 CH B SP Brańsk 2 1 SP 5 Łomża
U10 DZ E DKS Grajewo 1 5 AS Falcon Sokółka
U10 CH SP Suwałki 11 0 LUKS GOKSiT Suchowola
U10 CH SP 1 Siemiatycze 5 0 SP 5 Łomża
U10 CH SP Brańsk 2 4 Wilczki SP Kleosin
U10 CH Akademia Techniki Białystok 5 0 SP 1 Wysokie Mazowieckie
U8 CH Akademia Sportu Falcon Sokółka 7 0 TUR Bielsk Podlaski
U8 CH ZKS Olimpia Zambrów 1 1 MŁKS Łomża (k. 2-0)
U8 CH AP Wigry Suwałki 2 3 Akademia Młodego Piłkarza Białystok
U8 CH MZS Wysokie Mazowieckie 1 3 Orzeł Kolno
U10 DZ BKS Tur Bielsk Podlaski 11 0 AS FALCON SOKÓŁKA
U10 CH SP 11 Suwałki 7 0 SP 1 Siemiatycze
U10 DZ Włókniarz Białystok 5 1 SP Gródek
U10 CH Wilczki SP Kleosin 0 2 Akademia Techniki Białystok
U8 CH Akademia Sportu Falcon Sokółka 1 1 ZKS Olimpia Zambrów (k. 1-2)
U8 CH Akademia Młodego Piłkarza Białystok 3 1 Orzeł Kolno
U10 DZ FINAŁ BKS Tur Bielsk Podlaski 2 5 KS Włókniarz Białystok
U10 CH FINAŁ SP 11 Suwałki 0 0 Akademia Techniki Białystok (k. 6-5)
U10 DZ 3 miejsce AS FALCON SOKÓŁKA 1 8 SP Gródek
U10 CH 3 miejsce SP 1 Siemiatycze 3 2 Wilczki SP Kleosin
U8 CH FINAŁ ZKS Olimpia Zambrów 2 1 Akademia Młodego Piłkarza Białystok
U8 CH 3 miejsce AS FALCON SOKÓŁKA 6 0 Orzeł Kolno