KADRA PODLASKI ZPN / powołania zawodników rocznika 2001, 2002 na mecz z Warmińsko-Mazurskim ZPN

Start / Aktualności Kadry / KADRA PODLASKI ZPN / powołania zawodników rocznika 2001, 2002 na mecz z Warmińsko-Mazurskim ZPN

 ROCZNIK 2001

LISTA ZAWODNIKÓW POWOŁANYCH NA MECZ MISTRZOWSKI

Z WARMIŃSKO-MAZURSKIM ZPN 24-25.04.2017 W IŁAWIE

 

LP NAZWISKO I IMIĘ KLUB
1 TWAROWSKI MACIEJ MOSP BIAŁYSTOK
2 KOSIKOWSKI MICHAŁ MOSP BIAŁYSTOK
3 KOTYŃSKI DOMINIK MOSP BIAŁYSTOK
4 SŁOWIK DAMIAN MOSP BIAŁYSTOK
5 SAKOWICZ KAMIL MOSP BIAŁYSTOK
6 GDOWIK MATEUSZ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
7 GWIZDAŁA BARTŁOMIEJ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
8 MATUS ERYK AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
9 KRUPIŃSKI GABRIEL AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
10 BAYER BARTOSZ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
11 BANACH HUBERT AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
12 PŁOSZKIEWICZ JAKUB AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
13 CZERECH PATRYK AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
14 GUZIEJKO DAWID AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
15 WOLANIN MICHAŁ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
16 KACZOROWSKI  WIKTOR AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
17 NAWROCKI MIKOŁAJ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
18 BIDA BARTOSZ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

 

Zbiórka w/w zawodników dnia 24.04.2017 r. (PONIEDZIAŁEK) o godz: 13:00 na stadionie MOSP w Białymstoku ul. Świętokrzyska 1.

Mecz odbędzie się w Iławie 25.04.2017 o g. 12:30.

 

Zawodnicy powinni posiadać sprzęt treningowy , rzeczy osobiste na nocleg, aktualne badania lekarskie i legitymacje szkolne.

 

Proszę o potwierdzenie obecności do trenera reprezentacji do 23.04.2017

 

JACEK BAYER 504 311 230

ANDRZEJ WASZKIEWICZ 503 038 744

WOJCIECH KOBESZKO 793 312 277

 

ROCZNIK 2002

LISTA ZAWODNIKÓW

REPREZENTACJI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

POWOŁANYCH NA MECZ MISTRZOWSKI Z WARMIŃSKO-MAZURSKIM ZPN 24-25.04.2017 W IŁAWIE

 

LP IMIĘ I NAZWISKO KLUB
1 MIŁOSZ CHOJNACKI AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2 BARTOSZ JURCZAK AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
3 GABOR ŻUKOWSKI AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
4 JAKUB PRUŻANIN AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
5 KRYSTIAN MACIEJUK AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
6 JAKUB KOZŁOWSKI AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
7 FILIP DOJLIDA AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
8 SEBASTIAN KADŁUBOWSKI MŁKS ŁOMŻA
9 ŁUKASZ KORZNIECKI MŁKS ŁOMŻA
10 KAMIL GRYKO MOSP BIAŁYSTOK
11 ALEKSANDER ZAKRZEWSKI MOSP BIAŁYSTOK
12 IGOR ROMANIUK ORZEŁ BOBOLA SIEMIATYCZE
13 KRYSTIAN ŁOPACIUK ORZEŁ BOBOLA SIEMIATYCZE
14 WOJCIECH ŁADA WIGRY SUWAŁKI
15 DAMIAN MAKSYMOWICZ AP TALENT BIAŁYSTOK
16 ADRIAN DUCHNOWSKI AP TALENT BIAŁYSTOK
17 JAKUB KOROTKIEWICZ AP TALENT BIAŁYSTOK
18 MATEUSZ ŻELAZOWSKI AP TALENT BIAŁYSTOK

 

Zbiórka w/w zawodników dniu 24.04.2017 r. ( poniedziałek ) o godz. 13:00 na STADIONIE MOSP w Białymstoku przy ul. Świętokrzyska 1.

 

Zawodnicy powinni posiadać, sprzęt treningowy, buty piłkarskie, ochraniacze, ważne badania lekarskie, legitymacje szkolne, rzeczy osobiste na nocleg.

 

Mecz odbędzie się 25.04.2017 o g. 10:30 w Iławie.

 

Proszę   o   potwierdzenie    SMS-em    obecności    do    trenera    reprezentacji    do    dnia

23.04.2017 r. do godz.14:00

RAFAŁ GRZYB 696 417 510
MARIUSZ KULHAWIK 502 933 064