KADRA PODLASKI ZPN / POWOŁANIA ZAWODNIKÓW ROCZNIKA 2001, 2002 NA MECZ Z ŁÓDZKIM ZPN

Start / Aktualności Kadry / KADRA PODLASKI ZPN / POWOŁANIA ZAWODNIKÓW ROCZNIKA 2001, 2002 NA MECZ Z ŁÓDZKIM ZPN

LISTA ZAWODNIKÓW REPREZENTACJI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO ROCZNIK 2001

 

POWOŁANYCH NA MECZ PUCHAROWY Z REPREZENTACJĄ ŁÓDZKIEGO ZPN W BIAŁYMSTOKU W DNIU 16.05.2017

 

LP NAZWISKO I IMIĘ KLUB
1. TWAROWSKI MACIEJ MOSP BIAŁYSTOK
2. KOSIKOWSKI MICHAŁ MOSP BIAŁYSTOK
3. KOTYŃSKI DOMINIK MOSP BIAŁYSTOK
4. SŁOWIK DAMIAN MOSP BIAŁYSTOK
5. SAKOWICZ KAMIL MOSP BIAŁYSTOK
6. GDOWIK MATEUSZ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
7. GWIZDAŁA BARTŁOMIEJ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
8. MATUS ERYK AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
9. KRUPIŃSKI GABRIEL AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
10. BAYER BARTOSZ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
11. BANACH HUBERT AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
12. PŁOSZKIEWICZ JAKUB AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
13. CZERECH PATRYK AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
14. GUZIEJKO DAWID AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
15. WOLANIN MICHAŁ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
16. KACZOROWSKI WIKTOR AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
17. NAWROCKI MIKOŁAJ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
18. BIDA BARTOSZ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

 

Zbiórka w/w zawodników dnia 16.05.2017 (WTOREK) o godz. 11:15 w Białymstoku na stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej 1

 

Zawodnicy powinni posiadać sprzęt sportowy (buty piłkarskie, ochraniacze, aktualne badania lekarskie i legitymacje szkolne.)

 

Proszę o potwierdzenie SMS-em obecności do trenera reprezentacji do dnia 14.05.2017 r.

 

JACEK BAYER 504 311 230

ANDRZEJ WASZKIEWICZ 503 038 744

WOJCIECH KOBESZKO 793 312 277

 

LISTA ZAWODNIKÓW REPREZNTACJI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

ROCZNIK 2002

POWOŁANYCH NA MECZ PUCHAROWY Z REPREZENTACJĄ ŁÓDZKIEGO ZPN W BIAŁYMSTOKU W DNIU 16.05.2017

 

LP NAZWISKO I IMIĘ KLUB
1. MIŁOSZ CHOJNACKI AP JAGIELLONIA
2. BARTOSZ JURCZAK AP JAGIELLONIA
3. GABOR ŻUKOWSKI AP JAGIELLONIA
4. JAKUB PRUŻANIN AP JAGIELLONIA
5. KRYSTIAN MACIEJUK AP JAGIELLONIA
6. JAKUB KOZŁOWSKI AP JAGIELLONIA
7. FILIP DOJLIDA AP JAGIELLONIA
8. MACIEJ POLAK AP JAGIELLONIA
9. WOJCIECH ŁADA WIGRY SUWAŁKI
10. KAMIL GRYKO MOSP BIAŁYSTOK
11. ALEKSANDER ZAKRZEWSKI MOSP BIAŁYSTOK
12. IGOR ROMANIUK ORZEŁ BOBOLA SIEMIATYCZE
13. KRYSTIAN ŁOPACIUK ORZEŁ BOBOLA SIEMIATYCZE
14. MATEUSZ ANTONOWICZ AP TALENT BIAŁYSTOK
15. DAMIAN MAKSYMOWICZ AP TALENT BIAŁYSTOK
16. ADRIAN DUCHNOWSKI AP TALENT BIAŁYSTOK
17. JAKUB KOROTKIEWICZ AP TALENT BIAŁYSTOK
18. MATEUSZ ŻELAZOWSKI AP TALENT BIAŁYSTOK

 

Zbiórka w/w zawodników dnia 16.05.2017(WTOREK)    o    godz.    9:15 

w Białymstoku na stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej 1

Zawodnicy powinni  posiadać  sprzęt  sportowy  (buty piłkarskie, ochraniacze, aktualne badania

lekarskie i legitymacje szkolne.)

 

Proszę o potwierdzenie SMS-em obecności do trenera reprezentacji do dnia 14.05.2017 r. do g. 14:00

 

RAFAŁ GRZYB 696 417 510

MARIUSZ KULHAWIK 502 933 064