Do pobrania regulamin rozgrywek:

Regulamin Rozgrywek o Puchar Prezesa Podlaskiego ZPN w kategoriach U-12 i U-11

Harmonogram U-11 ( rocznik 2010 i młodsi )

U-11 (2010)

 

 

Grupa A

(Zwycięzcy grup E i F uzyskują awans do FW)

 

 

Grupa B

(2 drużyny uzyskują awans do FW)

Gospodarz: PODLASKI ZPN – Białystok

Data: 16.12.2020

Grupa E godzina: 10.00

Grupa F godzina 13:00

Miejsce: ZSM Białystok,

ul. Władysława Broniewskiego 14

Gospodarz:  LKS Dąb Dąbrowa Białostocka

Data: 17.12.2020 Godzina: 16.00

Miejsce: Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej

Ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 24

1E) Akademia Techniki Białystok

2E) MOSP Białystok

3E) KS Włókniarz Białystok

4E) AP Junior Białystok

1F) AP Jagiellonia Białystok

2F) APN Hattrick Białystok

3F) AP Leśna Białystok

4F) AP Talent Białystok

1) AP Wigry Suwałki

2) Warmia Grajewo

3) LKS Dąb Dąbrowa Białostocka

4) AS Falcon Sokółka

5) Promień  Mońki

6) USS Gryfik Gródek

 

Grupa C

(2 drużyny uzyskują awans do FW)

 

 

Grupa D

(2 drużyny uzyskują awans do FW)

 

Gospodarz:  MOSIR Tur Bielsk Podlaski

Data: 12.12.2020 Godzina: 10.00

Miejsce:  I LO w Bielsku Podlaskim

Ul. 11-go Listopada 6

Gospodarz: NAREW CHOROSZCZ

Data: 18.12.2020 Godzina: 16.00

Miejsce: SP w Choroszczy,

Ul. Powstania Styczniowego 26A

1) MOSIR Tur Bielsk Podlaski

2) KKS Orzeł Siemiatycze

3) Olimpia Zambrów

4) GKS Skorpion Kalnica

5) AS Orły Michałowo

6) MKS Białe Żubry Narewka

 

1) MKS Pogoń Łapy

2) KS Wasilków

3) MŁKS Łomża

4) LUKS Czarni Białostocka

5) Narew Choroszcz

6) AP Talent Białystok

Harmonogram U-12 ( rocznik 2009 i młodsi )

U-12 (2009)

 

 

Grupa A

(2 drużyny uzyskują awans do FW)

 

 

Grupa B

(2 drużyny uzyskują awans do FW)

 

Gospodarz: PODLASKI ZPN – Białystok

Data: 15.12.2020 Godzina: 10.00

Miejsce: ZSM Białystok,

ul. Władysława Broniewskiego 14

Gospodarz: WARMIA GRAJEWO

Data: 13.12.2020 Godzina: 10.00

Miejsce: Hala MOSiR w Grajewie

Ul. Strażacka 6

1) Akademia Techniki Białystok

2) MOSP Białystok

3) AP Junior Białystok

4) AP Jagiellonia Białystok

5) AP Talent Białystok

1) MŁKS Łomża

2) Warmia Grajewo

3) Narew Choroszcz

4) Petrus Łapy

5) LZS Korona Dobrzyniewo

 

Grupa C

(2 drużyny uzyskują awans do FW)

 

 

Grupa D

(2 drużyny uzyskują awans do FW)

 

Gospodarz:  LKS Dąb Dąbrowa Białostocka

Data: 14.12.2020 Godzina: 16.00

Miejsce: Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej

Ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 24

Gospodarz: AP Brylant Bielsk Podlaski

Data: 12.12.2020 Godzina: 14.00

Miejsce:  I LO w Bielsku Podlaskim

Ul. 11-go Listopada 6

1) AS Falcon Sokółka

2) FAS Wigry Suwałki

3) LKS Dąb Dąbrowa Białostocka

4) Promień Mońki

1) UKS Pionier Brańsk

2) MKS Ruch Wysokie-Mazowieckie

3) KS Rudnia Zabłudów

4) KKS Orzeł Siemiatycze

5) AP Brylant Bielsk Podlaski