IV Liga – kolejka 12

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Hetman Białystok pauzuje w kolejce

2 WIGRY II SUWAŁKI S.A. Krypnianka Krypno 2020-10-11 12:00 Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26) Marcin Łebkowski (Łomża)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
Robert Dąbrowski (Łomża)
3 MKS Mielnik KS Michałowo 2020-10-11 13:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Szymon Szymajda (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
4 Sparta 1951 Szepietowo Warmia Grajewo 2020-10-11 15:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Dawid Deptuła (Ignatki)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
5 Dąb Dąbrowa Białostocka Cresovia Siemiatycze 2020-10-11 14:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Mariusz Matłoka (Łapy)
6 ŁKS 1926 Łomża MOSP Białystok 2020-10-10 19:26 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Maciej Boruta (Łapy)
Piotr Ukalski (Białystok)
Kamil Niewiński (Bielsk Podlaski)
7 Tur Bielsk Podlaski Orzeł Kolno 2020-11-15 12:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19)
PRZEŁOŻONY

8 Sparta Augustów Promień Mońki 2020-10-10 14:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Marcin Nowak (Filipów)
Piotr Nowak (Filipów)
9 Wissa Szczuczyn SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2020-10-10 15:00 Łomża, Zjazd 18 Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)

 

 

 

Klasa okręgowa – kolejka 12

 

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 BOCIAN BOĆKI Tur II Bielsk Podlaski 2020-10-11 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Łukasz Żukowski (Białystok)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
2 Hetman Tykocin Korona Dobrzyniewo Duże 2020-10-10 15:45 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
3 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA KS GRABÓWKA 2020-10-11 15:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Mateusz Skrzypko (Białystok)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
4 UNIA CIECHANOWIEC KS Śniadowo 2020-10-11 15:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Jakub Kaseja (Łomża)
Dariusz Leśniewski (Wysokie Mazowieckie)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
5 UKS Konar Kora Korycin LZS Krynki 2020-10-11 13:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Radosław Jemielity (Łomża)
Bartosz Tyszka (Lachowo)
Julian Narewski (Łomża)
6 Magnat Juchnowiec Kościelny JASION JASIONÓWKA 2020-10-10 15:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Błażej Kujawa (Ignatki)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Dawid Deptuła (Ignatki)
7 Rudnia Zabłudów Narew Choroszcz 2020-10-11 14:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Hubert Pianka (Kleosin)
Adam Perkowski (Łapy)
Jakub Perkowski (Łapy)
8 Puszcza Hajnówka Orlęta Czyżew 2020-10-11 14:00 Stadion Miejski (Hajnówka, ks. Antoniego Dziewiatowskiego 2) Jakub Rutkowski (Białystok)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Marcin Czech (Wasilków)
9 Pomorzanka Sejny Piast Białystok 2020-10-10 15:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Marcin Piotrowski (Łomża)
Marcin Łebkowski (Łomża)
Jakub Kaseja (Łomża)
 

 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 8

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Husar Nurzec pauzuje w kolejce

2 GKS GRÓDEK Iskra Narew 2020-10-10 15:00 Stadion (Zarzeczany ) Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Jakub Janucik (Białystok)
Dominik Bigosiński (Białystok)
3 Cresovia II Siemiatycze ISKRA WYSZKI 2020-10-11 14:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
4 ŻUBR DROHICZYN Kolejarz Czeremcha 2020-10-11 15:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Adam Dąbrowski (Łomża)

Marcin Gardocki (Grajewo)

5 Znicz Suraż KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK 2020-10-11 14:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Mateusz Wilczko (Mońki)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
6 Pionier Brańsk KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna 2020-10-11 14:00 Stadion ZS im. Armii Krajowej (Brańsk, Armii Krajowej 7) Adam Baranowski (Białystok)
Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
7 MKS POGOŃ ŁAPY KS Sokoły 2020-10-11 15:00 Stadion Miejski w Łapach (Łapy, Leśnikowska 18a) Mateusz Nakielski (Białystok)
Radosław Kowalczuk (Lewickie)
Dominik Bućko (Białystok)
 

Klasa A Grupa 2 – Kolejka 8

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz JASTRZĄB KNYSZYN 2020-10-11 15:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
2 GRAB JANÓWKA KOS 1984 RUTKI 2020-10-11 14:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Marcin Nowak (Filipów)
Aurelia Kotarska (Suwałki)
Piotr Nowak (Filipów)
3 KS Wasilków II GKS Stawiski 2020-10-11 14:00 Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
4 Włókniarz Białystok Wissa II Szczuczyn 2020-10-11 15:00 KS Włókniarz (Białystok, Sokólska 1) Maciej Roszkowski ()
Karol Wydra (Sokółka)
Kamil Baranowski (Białystok)
5 PAUZA PASJA KLEOSIN 2020-10-10

6 Supraślanka Supraśl Pogranicze Kuźnica 2020-10-10 14:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Łukasz Żukowski (Białystok)
Bartosz Nos (Białystok)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
7 Sudovia Szudziałowo Polonia Raczki 2020-10-11 14:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Tomasz Borawski (Jedwabne)
Robert Wykowski (Łomża)
Krzysztof Boguski ()