IV Liga – kolejka 7

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Tur Bielsk Podlaski pauzuje w kolejce
2 Sparta Augustów ŁKS 1926 Łomża 2020-09-05 15:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Paweł Kaliszewski (Białystok)
3 Wissa Szczuczyn Dąb Dąbrowa Białostocka 2020-09-05 11:00 Łomża, Zjazd 18 Szymon Szymajda (Białystok)
Mateusz Skrzypko (Białystok)
Maciej Boruta (Łapy)
4 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Sparta 1951 Szepietowo 2020-09-06 16:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Maciej Klepacki (Białystok)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
5 Promień Mońki MKS Mielnik 2020-09-06 16:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Konrad Lewończuk (Białystok)
Agnieszka Żmudzka (Białystok)
6 Orzeł Kolno WIGRY II SUWAŁKI S.A. 2020-09-05 16:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Piotr Karwowski (Białystok)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
7 MOSP Białystok Hetman Białystok 2020-09-06 14:30 (Białystok, Świętokrzyska 1) Marcin Piotrowski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
8 Cresovia Siemiatycze Krypnianka Krypno 2020-09-06 13:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
9 Warmia Grajewo KS Michałowo 2020-09-05 16:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Jakub Rutkowski (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)

 

 

 

Klasa okręgowa – kolejka 7

 

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Rudnia Zabłudów BOCIAN BOĆKI 2020-09-06 14:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Robert Dąbrowski (Łomża)
Piotr Karwowski (Białystok)
Jakub Kaseja (Łomża)
2 Puszcza Hajnówka JASION JASIONÓWKA 2020-09-06 17:00 Stadion Miejski (Hajnówka, ks. Antoniego Dziewiatowskiego 2) Damian Wysocki (Białystok)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Monika Słowikowska (Goniądz)
3 Pomorzanka Sejny UKS Konar Kora Korycin 2020-09-06 16:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
4 Piast Białystok UNIA CIECHANOWIEC 2020-09-05 17:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
Robert Wykowski (Łomża)
5 Orlęta Czyżew CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2020-09-06 15:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Dawid Deptuła (Ignatki)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Błażej Kujawa (Ignatki)
6 Narew Choroszcz Hetman Tykocin 2020-09-05 16:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Jakub Kaseja (Łomża)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
Mateusz Dzwonkowski (Łomża)
7 Magnat Juchnowiec Kościelny Tur II Bielsk Podlaski 2020-09-05 16:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Hubert Pianka (Kleosin)
8 LZS Krynki Korona Dobrzyniewo Duże 2020-09-06 16:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Piotr Jankowski (Białystok)
Karol Sokół (Białystok)
Karolina Sosna (Szernie)
9 KS Śniadowo KS GRABÓWKA 2020-09-06 16:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Kacper Tarnacki ()
 

 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 3

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Znicz Suraż pauzuje w kolejce
2 Pionier Brańsk ŻUBR DROHICZYN 2020-09-06 15:00 Stadion ZS im. Armii Krajowej (Brańsk, Armii Krajowej 7) Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Bartłomiej Dworakowski (Dworaki-Pikaty)
3 MKS POGOŃ ŁAPY Cresovia II Siemiatycze 2020-09-06 17:00 Stadion Miejski w Łapach (Łapy, Leśnikowska 18a) Hubert Pianka (Kleosin)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Paweł Kaliszewski (Białystok)
4 KS Sokoły GKS GRÓDEK 2020-09-05 16:00 KS Sokoły (Sokoły, Nowy Świat 33) Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
5 KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna Husar Nurzec 2020-09-06 16:00 Stadion Turośń Kościelna (Turośń Kościelna, Białostocka ) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Maciej Roszkowski ()
Mateusz Wilczko (Mońki)
6 KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK Iskra Narew 2020-09-05 16:00 Stadion w Turośni Kościelnej (Turośń Kościelna, Białostocka ) Adam Baranowski (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
7 Kolejarz Czeremcha ISKRA WYSZKI 2020-09-06 11:30 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
Damian Wielogórski (Nurzec-Stacja)
Krzysztof Grodzki (Bielsk Podlaski)
 

 

 

 

Klasa A Grupa 2 – Kolejka 3

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 PAUZA Biebrza Goniądz 2020-09-05
2 Supraślanka Supraśl Włókniarz Białystok 2020-09-05 16:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
3 Sudovia Szudziałowo GKS Stawiski 2020-09-06 15:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Jakub Perkowski (Łapy)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
4 Polonia Raczki GRAB JANÓWKA 2020-09-05 15:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Marcin Nowak (Filipów)
Piotr Nowak (Filipów)
Michał Paruch (Suwałki)
5 Pogranicze Kuźnica JASTRZĄB KNYSZYN 2020-09-06 16:30 Stadion w Kuźnicy (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki ) Łukasz Żukowski (Białystok)
Mateusz Babiński (Białystok)
Bartosz Nos (Białystok)
6 PASJA KLEOSIN KOS 1984 RUTKI 2020-09-06 16:00 STADION W JUCHNOWCU (Juchnowiec Dolny ) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
7 Wissa II Szczuczyn KS Wasilków II 2020-09-06 17:00 Szczuczyn, Grunwaldzka 2 Tomasz Borawski (Jedwabne)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)