IV Liga – kolejka 5

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 ŁKS 1926 Łomża pauzuje w kolejce

2 Tur Bielsk Podlaski Dąb Dąbrowa Białostocka 2020-08-29 17:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
3 Sparta Augustów Sparta 1951 Szepietowo 2020-08-29 16:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Maciej Klepacki (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Piotr Jankowski (Białystok)
4 Wissa Szczuczyn MKS Mielnik 2020-08-29 15:00 Łomża, Zjazd 18 Paweł Mackiewicz (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
5 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA WIGRY II SUWAŁKI S.A. 2020-08-30 16:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Maciej Boruta (Łapy)
Paweł Kaliszewski (Białystok)
6 Promień Mońki Hetman Białystok 2020-08-30 15:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Radosław Jemielity (Łomża)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
7 Orzeł Kolno Krypnianka Krypno 2020-08-29 17:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Dariusz Organek (Białystok)
8 MOSP Białystok KS Michałowo 2020-08-27 17:45 (Białystok, Świętokrzyska 1) Michał Renkiewicz (Suwałki)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
Konrad Lewończuk (Białystok)
9 Cresovia Siemiatycze Warmia Grajewo 2020-08-29 17:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Dawid Deptuła (Ignatki)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)

 

 

 

Klasa okręgowa – kolejka 5

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 BOCIAN BOĆKI JASION JASIONÓWKA 2020-08-30 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Karolina Sosna (Szernie)
2 Rudnia Zabłudów UKS Konar Kora Korycin 2020-08-28 17:30 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Mariusz Gałczyk (Białystok)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Monika Słowikowska (Goniądz)
3 Puszcza Hajnówka UNIA CIECHANOWIEC 2020-08-30 15:00 Stadion Miejski (Hajnówka, ks. Antoniego Dziewiatowskiego 2) Karol Sokół (Białystok)
Mateusz Nakielski (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
4 Pomorzanka Sejny CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2020-08-29 16:30 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Konrad Lewończuk (Białystok)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Daniel Książek (Suwałki)
5 Piast Białystok Hetman Tykocin 2020-08-29 18:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Jakub Perkowski (Łapy)
6 Orlęta Czyżew Tur II Bielsk Podlaski 2020-08-30 16:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Adam Baranowski (Białystok)
Jakub Rutkowski (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
7 Narew Choroszcz Korona Dobrzyniewo Duże 2020-08-29 17:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Adrian Romaniuk (Białystok)
Agnieszka Żmudzka (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
8 Magnat Juchnowiec Kościelny KS GRABÓWKA 2020-08-28 19:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Łukasz Żukowski (Białystok)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
9 LZS Krynki KS Śniadowo 2020-08-29 16:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Piotr Karwowski (Białystok)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 2

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Kolejarz Czeremcha pauzuje w kolejce

2 ISKRA WYSZKI KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK 2020-08-30 15:00 Stadion Wyszki (Wyszki, Szkolna 17) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Marcin Czech (Wasilków)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
3 Iskra Narew KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna 2020-08-30 16:00 Narew Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
4 Husar Nurzec KS Sokoły 2020-08-30 13:00 Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10) Piotr Jankowski (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
5 GKS GRÓDEK MKS POGOŃ ŁAPY 2020-08-29 17:00 Stadion (Zarzeczany ) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Bartosz Nos (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
6 Cresovia II Siemiatycze Pionier Brańsk 2020-08-30 16:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Błażej Kujawa (Ignatki)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Mateusz Babiński (Białystok)
7 ŻUBR DROHICZYN Znicz Suraż 2020-08-30 16:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Robert Dąbrowski (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
Janusz Brokowski (Zambrów)
 

Klasa A Grupa 2 – KOLEJKA 2

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz Wissa II Szczuczyn 2020-08-30 16:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Karol Wydra (Sokółka)
Maciej Roszkowski ()
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
2 KS Wasilków II PASJA KLEOSIN 2020-08-30 16:00 Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21) Marek Frąckiel (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Kamil Baranowski (Białystok)
3 KOS 1984 RUTKI Pogranicze Kuźnica 2020-08-30 13:00 Boisko przy Szkole Podstawowej (Rutki-Kossaki, 11 Listopada 7A) Adam Dąbrowski (Łomża)
Piotr Karwowski (Białystok)
Mariusz Matłoka (Łapy)
4 JASTRZĄB KNYSZYN Polonia Raczki 2020-08-29 17:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Mateusz Wilczko (Mońki)
Monika Słowikowska (Goniądz)
5 GRAB JANÓWKA Sudovia Szudziałowo 2020-08-30 14:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Marcin Nowak (Filipów)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Piotr Nowak (Filipów)
6 GKS Stawiski Supraślanka Supraśl 2020-08-29 17:30 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
7 Włókniarz Białystok PAUZA 2020-08-29