DRUGA LIGA KOBIET “GRUPA 2”

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 25-08-2018/26-08-2018

1 Włókniarz Białystok – AS Stomil Olsztyn
2 Wilga Garwolin – AZS KU UNIWERSYTETU W-WY
3 ULKS MOSIR SIERADZ – KS GOSIRKI Piaseczno
4 UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW – MBKS Victoria Bartoszyce
5 UKS Ząbkovia Ząbki – MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
6 TYGRYS HUTA MIŃSKA – RESO Akademia 2012 Suwałki

Kolejka 2 w dniach 01-09-2018/02-09-2018

7 AS Stomil Olsztyn – RESO Akademia 2012 Suwałki
8 MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA – TYGRYS HUTA MIŃSKA
9 MBKS Victoria Bartoszyce – UKS Ząbkovia Ząbki
10 KS GOSIRKI Piaseczno – UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW
11 AZS KU UNIWERSYTETU W-WY – ULKS MOSIR SIERADZ
12 Włókniarz Białystok – Wilga Garwolin

Kolejka 3 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

13 Wilga Garwolin – AS Stomil Olsztyn
14 ULKS MOSIR SIERADZ – Włókniarz Białystok
15 UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW – AZS KU UNIWERSYTETU W-WY
16 UKS Ząbkovia Ząbki – KS GOSIRKI Piaseczno
17 TYGRYS HUTA MIŃSKA – MBKS Victoria Bartoszyce
18 RESO Akademia 2012 Suwałki – MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA

Kolejka 4 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

19 AS Stomil Olsztyn – MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
20 MBKS Victoria Bartoszyce – RESO Akademia 2012 Suwałki
21 KS GOSIRKI Piaseczno – TYGRYS HUTA MIŃSKA
22 AZS KU UNIWERSYTETU W-WY – UKS Ząbkovia Ząbki
23 Włókniarz Białystok – UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW
24 Wilga Garwolin – ULKS MOSIR SIERADZ

Kolejka 5 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

25 ULKS MOSIR SIERADZ – AS Stomil Olsztyn
26 UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW – Wilga Garwolin
27 UKS Ząbkovia Ząbki – Włókniarz Białystok
28 TYGRYS HUTA MIŃSKA – AZS KU UNIWERSYTETU W-WY
29 RESO Akademia 2012 Suwałki – KS GOSIRKI Piaseczno
30 MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA – MBKS Victoria Bartoszyce

Kolejka 6 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

31 AS Stomil Olsztyn – MBKS Victoria Bartoszyce
32 KS GOSIRKI Piaseczno – MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
33 AZS KU UNIWERSYTETU W-WY – RESO Akademia 2012 Suwałki
34 Włókniarz Białystok – TYGRYS HUTA MIŃSKA
35 Wilga Garwolin – UKS Ząbkovia Ząbki
36 ULKS MOSIR SIERADZ – UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW

Kolejka 7 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

37 UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW – AS Stomil Olsztyn
38 UKS Ząbkovia Ząbki – ULKS MOSIR SIERADZ
39 TYGRYS HUTA MIŃSKA – Wilga Garwolin
40 RESO Akademia 2012 Suwałki – Włókniarz Białystok
41 MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA – AZS KU UNIWERSYTETU W-WY
42 MBKS Victoria Bartoszyce – KS GOSIRKI Piaseczno

Kolejka 8 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

43 AS Stomil Olsztyn – KS GOSIRKI Piaseczno
44 AZS KU UNIWERSYTETU W-WY – MBKS Victoria Bartoszyce
45 Włókniarz Białystok – MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
46 Wilga Garwolin – RESO Akademia 2012 Suwałki
47 ULKS MOSIR SIERADZ – TYGRYS HUTA MIŃSKA
48 UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW – UKS Ząbkovia Ząbki

Kolejka 9 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

49 UKS Ząbkovia Ząbki – AS Stomil Olsztyn
50 TYGRYS HUTA MIŃSKA – UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW
51 RESO Akademia 2012 Suwałki – ULKS MOSIR SIERADZ
52 MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA – Wilga Garwolin
53 MBKS Victoria Bartoszyce – Włókniarz Białystok
54 KS GOSIRKI Piaseczno – AZS KU UNIWERSYTETU W-WY

 

Kolejka 10 w dniach 27-10-2018/28-10-2018

55 AS Stomil Olsztyn – AZS KU UNIWERSYTETU W-WY
56 Włókniarz Białystok – KS GOSIRKI Piaseczno
57 Wilga Garwolin – MBKS Victoria Bartoszyce
58 ULKS MOSIR SIERADZ – MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
59 UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW – RESO Akademia 2012 Suwałki
60 UKS Ząbkovia Ząbki – TYGRYS HUTA MIŃSKA

Kolejka 11 w dniach 03-11-2018/04-11-2018

61 TYGRYS HUTA MIŃSKA – AS Stomil Olsztyn
62 RESO Akademia 2012 Suwałki – UKS Ząbkovia Ząbki
63 MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA – UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW
64 MBKS Victoria Bartoszyce – ULKS MOSIR SIERADZ
65 KS GOSIRKI Piaseczno – Wilga Garwolin
66 AZS KU UNIWERSYTETU W-WY – Włókniarz Białystok

Terminarz_2 liga gr.2_kobiety_2018-19_jesień_rob