II LIGA FUTSALU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO 2018/2019 TERMINARZ GIER

Start / Aktualności Futsal / II LIGA FUTSALU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO 2018/2019 TERMINARZ GIER

TERMINARZ GIER II LIGI FUTSALU SEZON 2018/2019

UDZIAŁ BIORĄ:

– FC ZAMBRÓW

– ŻUBR DROHICZYN

– MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK

– KS UM KRYNKI

– KS GRABÓWKA

– MIASTO GRAJEWO

– FC BANKIET CHOROSZCZ

– SPARTA SZEPIETOWO

 

 

I KOLEJKA – 01-02.12.2018r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 FC ZAMBRÓW SPARTA SZEPIETOWO
2 ŻUBR DROHICZYN FC BANKIET CHOROSZCZ
3 MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK MIASTO GRAJEWO
4 KS UM KRYNKI KS GRABÓWKA

 

II KOLEJKA – 08-09.12.2018r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 SPARTA SZEPIETOWO KS GRABÓWKA
2 MIASTO GRAJEWO KS UM KRYNKI
3 FC BANKIET CHOROSZCZ MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK
4 FC ZAMBRÓW ŻUBR DROHICZYN

 

III KOLEJKA –15-16.12.2018r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 ŻUBR DROHICZYN SPARTA SZEPIETOWO
2 MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK FC ZAMBRÓW
3 KS UM KRYNKI FC BANKIET CHOROSZCZ
4 KS GRABÓWKA MIASTO GRAJEWO

 

IV KOLEJKA – 12-13.01.2019r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 SPARTA SZEPIETOWO MIASTO GRAJEWO
2 FC BANKIET CHOROSZCZ KS GRABÓWKA
3 FC ZAMBRÓW KS UM KRYNKI
4 ŻUBR DROHICZYN MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK

 

V KOLEJKA – 19-20.01.2019r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK SPARTA SZEPIETOWO
2 KS UM KRYNKI ŻUBR DROHICZYN
3 KS GRABÓWKA FC ZAMBRÓW
4 MIASTO GRAJEWO FC BANKIET CHOROSZCZ

 

VI KOLEJKA – 26-27.01.2019r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 SPARTA SZEPIETOWO FC BANKIET CHOROSZCZ
2 FC ZAMBRÓW MIASTO GRAJEWO
3 ŻUBR DROHICZYN KS GRABÓWKA
4 MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK KS UM KRYNKI

 

VII KOLEJKA – 02-03.02.2019r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 KS UM KRYNKI SPARTA SZEPIETOWO
2 KS GRABÓWKA MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK
3 MIASTO GRAJEWO ŻUBR DROHICZYN
4 FC BANKIET CHOROSZCZ FC ZAMBRÓW

 

RUNDA REWANŻOWA

 

VIII  KOLEJKA – 09-10.02.2019r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 SPARTA SZEPIETOWO FC ZAMBRÓW
2 FC BANKIET CHOROSZCZ ŻUBR DROHICZYN
3 MIASTO GRAJEWO MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK
4 KS GRABÓWKA KS UM KRYNKI

 

IX KOLEJKA –  16-17.02.2019r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 KS GRABÓWKA SPARTA SZEPIETOWO
2 KS UM KRYNKI MIASTO GRAJEWO
3 MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK FC BANKIET CHOROSZCZ
4 ŻUBR DROHICZYN FC ZAMBRÓW

 

X  KOLEJKA –   23-24.02.2019r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 SPARTA SZEPIETOWO ŻUBR DROHICZYN
2 FC ZAMBRÓW MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK
3 FC BANKIET CHOROSZCZ KS UM KRYNKI
4 MIASTO GRAJEWO KS GRABÓWKA

 

XI KOLEJKA – 02-03.03.2019r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 MIASTO GRAJEWO SPARTA SZEPIETOWO
2 KS GRABÓWKA FC BANKIET CHOROSZCZ
3 KS UM KRYNKI FC ZAMBRÓW
4 MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK ŻUBR DROHICZYN

 

XII  KOLEJKA – 09-10.03.2019r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 SPARTA SZEPIETOWO MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK
2 ŻUBR DROHICZYN KS UM KRYNKI
3 FC ZAMBRÓW KS GRABÓWKA
4 FC BANKIET CHOROSZCZ MIASTO GRAJEWO

 

XIII KOLEJKA –  16-17.03.2019r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 FC BANKIET CHOROSZCZ SPARTA SZEPIETOWO
2 MIASTO GRAJEWO FC ZAMBRÓW
3 KS GRABÓWKA ŻUBR DROHICZYN
4 KS UM KRYNKI MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK

 

XIV KOLEJKA –  23-24.03.2019r.

 

Nr meczu drużyna drużyna
1 SPARTA SZEPIETOWO KS UM KRYNKI
2 MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK KS GRABÓWKA
3 ŻUBR DROHICZYN MIASTO GRAJEWO
4 FC ZAMBRÓW FC BANKIET CHOROSZCZ