FUTSAL – Mistrzostwa Pracowników Oświaty woj. Podlaskie

Start / Aktualności Futsal / FUTSAL – Mistrzostwa Pracowników Oświaty woj. Podlaskie

WYGRANA ZABŁUDOWA W GRAJEWIE.

   W sobotę 14 stycznia już po raz XI w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Grajewie odbyły się Mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w futsalu. Zawodnicy rywalizowali o puchary Prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego, a turniej odbył się pod honorowym patronatem  burmistrza miasta.

Po raz siódmy z rzędu najlepsi okazali się zawodnicy Zabłudowa, którzy wystąpili w następującym składzie: Jarosław Leończuk, Jan Omelianowicz, Grzegorz Pieczywek, Marek Jamiołkowski, Artur Sacharczuk, Radosław Klepacki, Marcin Augustynowicz. Tym razem wygrana przyszła po ciężkiej walce z Politechniką Białostocką. W bezpośrednim meczu był remis, a o wygranej zadecydowały bramki z pozostałych spotkań, bowiem oba zespoły miały po 7 punktów. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom Oświacie Grajewo, a czwarte zajął Augustów, który po dłuższej przerwie wrócił do rozgrywek.

Mecze społecznie sędziował Krzysztof Staniszewski z Kolegium Sędziów Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, a organizatorzy dziękują też za pomoc P. Jackowi Szeszko i P. Krzysztofowi Piekarskiemu.

Najlepsze zespoły uhonorowane zostały pucharami, a dla wszystkich uczestników przygotowano okolicznościowe medale.

Organizatorzy: Zarząd Oddziału ZNP w Grajewie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Kolejne Mistrzostwa odbędą się w styczniu 2018 roku jak zwykle w gościnnej hali sportowej MOSiR w Grajewie.

Więcej zdjęć na stronie www.mosir.grajewo.com

IMG_9432 IMG_9431 SAM_0605 SAM_0612 SAM_0619 SAM_0624 SAM_0629 SAM_0635 SAM_0636