Finały Wojewódzkie Turniejów Żaków i Orlików- podsumowanie

Start / Aktualności Młodzieżowe / Finały Wojewódzkie Turniejów Żaków i Orlików- podsumowanie

AP Wigry Suwałki w F2 i Pogoń Łapy w F1 zwycięzcami Turniejów Finałowych w sezonie 2018/19 w kategorii Żak

17.06.19 na stadionie miejskim w Białymstoku rozegrano 2 Turnieje Finałowe w kategorii Żak F1 i F2

Klasyfikacja w kategorii F2 ( rocznik 2011 ) :

  1. AP Wigry Suwałki
  2. AP Talent Białystok
  3. Pogoń Łapy
  4. Falcon Sokółka
  5. APN Hattrick Białystok
  6. Olimpia Zambrów
  7. Orzeł Kolno

Nagrody indywidualne:

– najlepszy zawodnik – Mateusz Kubas ( Wigry Suwałki )

– najlepszy strzelec – Szymon Suwała ( Hattrick Białystok }

– najlepszy bramkarz – Maciej Zdrodowski ( Pogoń Łapy )

Klasyfikacja w kategorii F1 ( rocznik 2010 )

1.Pogoń Łapy

  1. Hattrick Białystok
  2. Junior Białystok
  3. Akademia Malucha Białystok
  4. AP Talent Białystok
  5. Olimpia Zambrów
  6. AP Wigry Suwałki
  7. Promień Mońki
  8. Warmia Grajewo
  9. MOSiR Bielsk Podlaski

11.Orzeł Siemiatycze

12.Falcon Sokółka

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik- Tomaszewski Jakub ( Pogoń Łapy )

Najlepszy strzelec – Moniuszko Jakub ( AP Talent Białystok )

Najlepszy bramkarz _ Jaskowska Hanna ( Promień Mońki)

Orlik E2 rocznik 2009

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ           

  1. Akademia Techniki Białystok
  2. MŁKS Łomża
  3. Talent Białystok
  4. MOSP Białystok
  5. Junior Białystok
  6. Brylant Bielsk Podlaski
  7. Ruch Wysokie Mazowieckie
  8. Petrus Łapy
  9. Wigry I Suwałki
  10. Olimpia Zambrów
  11. Wigry II Suwałki
  12. Promień Mońki

NAGRODY INDYWIDUALNE

NAJLEPSZY ZAWODNIK : Wojno Miłosz ( Akademia Techniki Białystok )

NAJLEPSZY STRZELEC : Zysk Maciej ( MŁKS Łomża )

NAJLEPSZY BRAMKARZ : Baluk Mateusz ( Talent Białystok )

Orlik E1 rocznik 2008

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ           

  1. Warmia Grajewo
  2. MOSP Białystok
  3. Talent Białystok
  4. MŁKS Łomża
  5. Brylant Bielsk Podlaski
  6. Orzeł Kolno
  7. Jagiellonia Białystok
  8. Puszcza Hajnówka
  9. Ruch Wysokie Mazowieckie
  10. Falcon Sokółka
  11. Akademia Techniki Białystok
  12. Narew Choroszcz

NAGRODY INDYWIDUALNE

NAJLEPSZY ZAWODNIK :  Sobolewski Szymon ( Warmia Grajewo )

NAJLEPSZY STRZELEC : Proniewski Jakub ( MŁKS Łomża ) – 5 bramek

NAJLEPSZY BRAMKARZ : Przezdębski Maciej ( MOSP Białystok )

 

Rozgrywki wspiera Marszałek Województwa Podlaskiego