Beach Soccer / piłka plażowa w Białymstoku eliminacje do Otwartych Mistrzostw Województwa Podlaskiego

Start / Aktualności Futsal / Beach Soccer / piłka plażowa w Białymstoku eliminacje do Otwartych Mistrzostw Województwa Podlaskiego

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w Otwartym Pucharze Białegostoku w piłce nożnej plażowej w ramach

Letniej Grand Prix „0% alkoholu = 100% zabawy”

Impreza odbędzie się w dniach 1-2 lipca na Plaży Dojlidy w Białymstoku, a jej organizatorami są Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju „Hektor”, zaś partnerem Podlaski Związek Piłki Nożnej. Czekają atrakcyjne nagrody i przepustka do wielkiej imprezy jaką są Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego, które w tym roku rozegrane zostaną w dniach 12-13 sierpnia.
Do Pucharu może przystąpić 9 zespołów. Zapisy trwają tylko do 23.06.2017, a podstawowymi warunkami umożliwiającymi przystąpienie do Otwartego Pucharu Białegostoku jest wpłacenie wpisowego w wysokości
150 zł na konto Stowarzyszenia na rzecz rozwoju „Hektor”, PKO BP 24 1020 1332 0000 1702 0308 9646 tytułem: „Otwarty Puchar Białegostoku w piłce nożnej plażowej – wpisowe” oraz przesłanie na email:lgp@bosir.bialystok.pl prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia drużyny z zawartymi w niej odpowiednimi informacjami natury personalnej i merytorycznej. Oryginał karty zgłoszenia z podpisami wszystkich zawodników, należy dostarczyć przed pierwszym meczem zespołu w Turnieju. Zespoły, które wypełnią błędnie kartę zgłoszenia (np. brak wszystkich podpisów itp.) tracą możliwość uczestnictwa w zawodach.


Turniej rozegrany zostanie dwufazowym systemem grupowym. Przed jego rozpoczęciem organizator przeprowadzi losowanie składów grup A, B i C po 3 zespoły w każdej. Rozgrywki grupowe pierwszej fazy odbywać się będą systemem „każdy z każdym” bez rewanżu.  Do drugiej fazy grupowej awansują najlepsze drużyny z trzech grup oraz jedna drużyna z drugiego miejsca z najlepszym bilansem.  Zakwalifikowane ekipy stworzą jedną grupę czterozespołową, w której również zagrają systemem „każdy z każdym” bez rewanżu. Drużyny, które w Otwartym Pucharze Białegostoku w piłce nożnej plażowej w ramach Letniej Grand Prix „0% alkoholu = 100% zabawy” zajmą miejsca I-IV zagrają automatycznie w Turnieju Finałowym – Otwartych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego.
Regulamin rozgrywek i karta zgłoszenia w załączeniu. Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-15, pod numerem tel. (85) 652 69 88.

Zgłoszenie 2017

Regulamin OPB  2017