„Akademia Piłkarska Grassroots” 5 grudnia SP 21 ul. Polowa 7/1

Start / Aktualności Trenerzy / „Akademia Piłkarska Grassroots” 5 grudnia SP 21 ul. Polowa 7/1

„Akademia Piłkarska Grassroots”

grassroots

Ramowy Plan kursokonferencji

Polski Związek Piłki Nożnej pragnie serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych szkoleniem piłkarskim dzieci i młodzieży na kursokonferencje „Akademia Piłkarska Grassroots”. W ramach corocznie organizowanej Akademii odbędzie się 16 kursokonferencji w całej Polsce – po jednej w każdym województwie.

„Akademia Piłkarska Grassroots” ma za zadanie przybliżyć najnowsze trendy w szkoleniu dzieci i młodzieży trenerom, instruktorom oraz nauczycielom wychowania fizycznego. Zaproszeni prelegenci, wśród których znajdują się szkoleniowcy z Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Trenerzy Reprezentacji Młodzieżowych, podczas zajęć teoretycznych i praktycznych przekażą wytyczne dotyczące pracy z dziećmi do 12 roku życia. Zajęcia obejmą szereg aspektów, takich jak psychologia, ćwiczenie siły, trening techniczny czy organizacja gier zadaniowych.

W ramach kursokonferencji przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej zaprezentują także informacje dotyczące realizowanych przez siebie projektów, zmiany w unifikacji szkolenia dzieci i młodzieży, które obowiązują od początku tego sezonu oraz najnowsze publikacje i materiały wideo dostępne dla trenerów.

Kursokonferencje organizowane w ramach „Akademii Piłkarskiej Grassroots” są otwarte dla wszystkich chętnych. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony https://pzpn24.pzpn.pl, a szczegółowa instrukcja utworzenia konta oraz aplikacji na kursokonferencje znajduje się w wideoinstrukcji na stronie PZPN.

Podlaska kursokonferencja „Akademia Piłkarska Grassroots” odbędzie się w Białymstoku w Szkole Podstawowej nr 21 przy ulicy Polowej 7/1 w dniu 5 grudnia 2016.

Zapraszamy!