7 dzień FINAŁ i mecz o III miejsce / Finałowego turnieju rozgrywek o Puchar im. W. Smolarka w Suwałkach

Start / Aktualności Kadry / 7 dzień FINAŁ i mecz o III miejsce / Finałowego turnieju rozgrywek o Puchar im. W. Smolarka w Suwałkach


Finał 

 

ZACHODNIOPOMORSKI 0 – 1 MAZOWIECKI 

10:30 – 12:00 płyta główna mecz

.

mecz o 3 miejsce

ŚLĄSKI  4 – 1 DOLNOŚLĄSKI 

Strzelcy bramek: Magdziasz Mateusz, Kuczera Jakub, Kucharczyk Oliwier –  Kusztal Patryk

 

12:15 – 12:45 – zakończenie  turnieju,  wręczenie  nagród

Klasyfikacja Strzelców po fazie grupowej:

4 bramki

Aleksander Buksa (Małopolski ZPN (B4)

3 Bramki

Olaf Korczakowski (Zachodniopomorski ZPN (B2)

Turski Hubert (Zachodniopomorski ZPN (B2)

2 Bramki

Marcel Żurek (Łódzki ZPN (B1)

Daniel Hoyo-Kowalski (Małopolski ZPN (B4)

Konstanty Hubert (Dolnośląski ZPN (A3)

Kulon Dominik (Podkarpacki ZPN (A4)

Pierzak Patryk (Mazowiecki ZPN (A1)

Cielemęcki Radosław (Mazowiecki ZPN (A1)

1 Bramka

Baranowicz Bartosz (Śląski ZPN (B3)  , Łukasz Gajda (Śląski ZPN (B3),Miłosz Krupa (Śląski ZPN (B3), Tomasz Wojtowicz (Śląski ZPN (B3), Jakub Kuczera (Śląski ZPN (B3)

Kryspin Leśniak (Zachodniopomorski ZPN (B2), Bartosz Łuczak (Zachodniopomorski ZPN (B2)

Czerwiński Hubert (Dolnośląski ZPN (A3), Kusztal Patryk (Dolnośląski ZPN (A3) , Góral Michał (Dolnośląski ZPN (A3)

Nikodem Bucior (Pomorski ZPN (A2), Kacper Kleisa (Pomorski ZPN (A2), Mateusz Trela  (Pomorski ZPN (A2)

Stec Łukasz (Podkarpacki ZPN (A4), Kacper Kojder (Podkarpacki ZPN (A4)

Mosór Ariel  (Mazowiecki ZPN (A1), Czerniawski Hubert (Mazowiecki ZPN (A1), Arak Filip (Mazowiecki ZPN (A1)

Włodarczyk Szymon (Mazowiecki ZPN (A1), Bielka Adrian (Mazowiecki ZPN (A1)

 

30.06.2017 (piątek)

 Zachodniopomorski ZPN (B2) 3 – 2 Małopolski ZPN (B4)

Strzelcy bramek: Olaf Korczakowski 32′, 67′, Kryspin Leśniak 65′ – Daniel Hoyo-Kowalski 54′, Aleksander Buksa 62′

Śląski ZPN (B3)  2 -1 Łódzki ZPN (B1)

Strzelcy bramek: Miłosz Krupa 27′, Tomasz Wojtowicz 57′ – Marcel Żurek 47′

KARY : 3 min- Jakub Bieroński (Śląski ZPN)

TABELA GRUPA B

  1. ZACHODNIOPOMORSKI ZPN PKT – 7 BR 8:4
  2. ŚLĄSKI ZPN PKT- 6 BR 5:6
  3. MAŁOPOLSKI ZPN PKT – 3 BR 6:5
  4. ŁÓDZKI ZPN PKT – 1 BR 2:6

29.06.2017 (czwartek) / mecze przełożone na 30.06.2017 (piątek)

Pomorski ZPN (A2) 3 – 3 Podkarpacki ZPN (A4)

Pomorski ZPN wygrywa w karnych

Strzelcy bramek: Nikodem Bucior 33′, Kacper Kleisa 46′, Mateusz Trela 62′  – Kulon Dominik 5′, Stec Łukasz 25′, Kacper Kojder 57′

 Dolnośląski ZPN (A3) 0 – 3 Mazowiecki ZPN (A1)

Strzelcy bramek: Mosór Ariel 14′, Czerniawski Hubert 25′, Arak Filip 55′

TABELA GRUPA A / po fazie grupowej

  1. MAZOWIECKI ZPN PKT – 9 BR 9:0
  2. DOLNOŚLĄSKI ZPN PKT – 6 BR 7:5
  3. POMORSKI ZPN PKT – 1 BR 4:6
  4. PODKARPACKI ZPN PKT – 1 BR 4:13

28.06.2017 (środa) – przerwa w turnieju

27.06.2017 (wtorek)  

Małopolski ZPN (B4) 1- 2 Śląski ZPN (B3)

Strzelcy bramek: Daniel Hoyo-Kowalski 70′ – Baranowicz Bartosz 44′, Łukasz Gajda 59′,

Łódzki ZPN (B1)  1-1  Zachodniopomorski  ZPN (B2) / 3-5 karne

Strzelcy bramek: Marcel Żurek 26′ – Turski Hubert 51′

Dolnośląski ZPN (A3) 5  –1 Podkarpacki ZPN (A4)

Strzelcy bramek: Czerwiński Hubert 16′,  Konstanty Hubert 20′, 43′, Kusztal Patryk 38′, Góral Michał 57′ – Kulon Dominik 24′

.

 Mazowiecki ZPN (A1) 1-0 Pomorski ZPN (A2)

Strzelcy bramek: Pierzak Patryk 7′

.

 Mazowiecki ZPN (A1) 5 –0 Podkarpacki ZPN (A4)

Strzelcy bramek: Włodarczyk Szymon 8′, Pierzak Patryk 14′, Cielemęcki Radosław 23′, 39′, Bielka Adrian 62,

 Pomorski ZPN (A2) 1 –2  Dolnośląski ZPN (A3)

Strzelcy bramek: Kacper Matusiak 65′ – Tomisław Żmuda 10′, Patryk Kusztal 17′

.

Łódzki ZPN (B1)  0 – 3  Małopolski ZPN (B4)

Strzelcy bramek: Aleksander Buksa 6′, 19′, 56′

Zachodniopomorski  ZPN (B2)  4 – 1 Śląski ZPN (B3)

Strzelcy bramek: Bartosz Łuczak 7, Huber Turski 14′, 38′, Olaf Korczakowski 28′ – Jakub Kuczara 41′