4/11/2017 KOMUNIKAT KOMISJI FUTSALU I PIŁKI PLAŻOWEJ / II liga Futsalu Podlaski ZPN

Start / Aktualności Futsal / 4/11/2017 KOMUNIKAT KOMISJI FUTSALU I PIŁKI PLAŻOWEJ / II liga Futsalu Podlaski ZPN

II liga Futsalu Podlaski ZPN

 

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem rozgrywek II ligi Futsalu Komisja Futsalu Podlaskiego ZPN informuje:

W sezonie 2017/2018 II liga będzie prowadzona wyłącznie w systemie Extranet:

  •  uprawnianie zawodników klubowych, uprawnianie zawodników z innych klubów poprzez dołączenie oświadczenia (Załącznik) o przyjęcie do klubu
  • terminarze / kluby w roli gospodarzy proszone są o jak najszybsze ustalenie terminu spotkania I kolejki (z uwzględnieniem możliwości rozegrania spotkania w lidze i HPP drużynom; Żubr Drohiczyn, AS Falcon Sokółka, MOKS Słoneczny Stok II Białystok ) kolejne kolejki wprowadzić najpóźniej 14 dni przed meczem terminu i miejsca zawodów

W przypadku pytań, problemów z obsługą Extranet proszę się kontaktować z Ryszardem Pabian wydzialgier@podlaskizpn.org  tel; 606 641 874

Gospodarz zawodów ma obowiązek;

  • zapewnienie hali sportowej z zapleczem
  • zapewnienie opieki medycznej
  • zapewnienie wody drużynie przyjezdnej
  1. MOKS Słoneczny Stok II Białystok
  2. Hetman Białystok
  3. KS Grabówka
  4. KS UM Krynki
  5. Supraślanka Supraśl
  6. Żubr Drohiczyn
  7. Falcon Sokółka
  8. FC Zambrów

 

Terminarz rozgrywek ligi: II LIGA PLF „PODLASKA”

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 25-11-2017/26-11-2017

1 ŻUBR DROHICZYN – Supraślanka Supraśl …………………….
2 KS GRABÓWKA – FC ZAMBRÓW …………………….
3 Hetman Białystok – MOKS SŁONECZNY STOK II …………………….
4 Urząd Miejski Krynki – FALCON SOKÓŁKA …………………….

Kolejka 2 w dniach 02-12-2017/03-12-2017

5 Supraślanka Supraśl – FALCON SOKÓŁKA …………………….
6 MOKS SŁONECZNY STOK II – Urząd Miejski Krynki …………………….
7 FC ZAMBRÓW – Hetman Białystok …………………….
8 ŻUBR DROHICZYN – KS GRABÓWKA …………………….

Kolejka 3 w dniach 09-12-2017/10-12-2017

9 KS GRABÓWKA – Supraślanka Supraśl …………………….
10 Hetman Białystok – ŻUBR DROHICZYN …………………….
11 Urząd Miejski Krynki – FC ZAMBRÓW …………………….
12 FALCON SOKÓŁKA – MOKS SŁONECZNY STOK II …………………….

Kolejka 4 w dniach 16-12-2017/17-12-2017

13 Supraślanka Supraśl – MOKS SŁONECZNY STOK II …………………….
14 FC ZAMBRÓW – FALCON SOKÓŁKA …………………….
15 ŻUBR DROHICZYN – Urząd Miejski Krynki …………………….
16 KS GRABÓWKA – Hetman Białystok …………………….

Kolejka 5 w dniach 13-01-2018/14-01-2018

17 Hetman Białystok – Supraślanka Supraśl …………………….
18 Urząd Miejski Krynki – KS GRABÓWKA …………………….
19 FALCON SOKÓŁKA – ŻUBR DROHICZYN …………………….
20 MOKS SŁONECZNY STOK II – FC ZAMBRÓW …………………….

Kolejka 6 w dniach 20-01-2018/21-01-2018

21 Supraślanka Supraśl – FC ZAMBRÓW …………………….
22 ŻUBR DROHICZYN – MOKS SŁONECZNY STOK II …………………….
23 KS GRABÓWKA – FALCON SOKÓŁKA …………………….
24 Hetman Białystok – Urząd Miejski Krynki …………………….

Kolejka 7 w dniach 27-01-2018/28-01-2018

25 Urząd Miejski Krynki – Supraślanka Supraśl …………………….
26 FALCON SOKÓŁKA – Hetman Białystok …………………….
27 MOKS SŁONECZNY STOK II – KS GRABÓWKA …………………….
28 FC ZAMBRÓW – ŻUBR DROHICZYN …………………….