28 Kwietnia 2015
Login: Hasło: Załóż konto
IX LO W BIAŁYMSTOKU ORAZ PODLASKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ OGŁASZAJĄ NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ









Podlaski Związek Piłki Nożnej w Białymstoku oraz IX LO w Białymstoku

ogłaszają nabór do

PROFESJONALNEJ KLASY PIŁKARSKEJ

III letnie Liceum Ogólnokształcące pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej i Podlaskiego Związku Piłki Nożnej w roku szkolnym 2015 / 2016.

• Nabór dotyczy uczniów - zawodników urodzonych w 1999 r. (klasa I - LICEUM) - prowadzący Trener Mirosław Dymek (Dyplom UEFA PRO).

W/w Ośrodek zlokalizowany jest:

1. Miejsce nauki:- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych –
IX Liceum Ogólnokształcące - ul.Antoniuk Fabryczny 1 tel: 85 653 00 73
2. Zakwaterowanie – Internat Zespołu Szkól Ogólnokształcących i Technicznych
ul.Antoniuk Fabryczny 1 tel: 85 653 00 73

Zapewniamy:
• wieloletni program szkolenia piłkarskiego na najwyzszym poziomie ; wyróżniający się uczniowie Liceum będą mieli możliwość w III klasie uzyskać Dyplom TRENERA UEFA C upoważniający do pracy z dziećmi w wieku 6-12 lat oraz w klasie A a także UPRAWNIENIA SĘDZIOWSKIE.
• wykwalifikowaną kadrę trenerską (trenerzy z uprawnieniami pedagogów oraz z tytułami trenerskimi I i II klasy - posiadający licencje UEFA PRO , UEFA A oraz kwalifikacje Trenerów Edukatorów)
• specjalistyczne zajęcia indywidualne (trening techniki indywidualnej, trening bramkarski, trening przygotownia motorycznego);
• doskonałe obiekty sportowe szkół
(„ORLIK 2012”, boiska treningowe MOSP, sale gimnastyczne , siłownie, basen, lodowisko);

• sprzęt sportowy do treningu (koszulki, spodenki, dresy, ortaliony, getry, torba);
• wyżywienie w szkole;
• zakwaterowanie i wyżywienie w internacie (uczniowie zamiejscowi);
• udział w meczach mistrzowskich w macierzystych klubach;
• udział w turniejach piłkarskich w kraju i zagranicą;
• obozy sportowe letnie i zimowe (płatne 50%);
• bezpłatną opiekę medyczną lekarzy medycyny sportowej;

Do I klasy liceum zakwalifikowanych zostanie 24 uczniów w drodze egzaminu sprawnościowego oraz obserwacji podczas gier selekcyjnych w poniższych terminach :

a. I termin : 24.04.2015 r. godz: 17:00
b. II termin : 08.05.2015 r. godz: 17:00
c. III termin : 22.05.2015 r. godz: 17:00

Test sprawności ogólnej obejmuje: Test sprawności specjalnej obejmuje:
• test gibkości – skłon tułowia w przód ;
• test szybkości - 30 m. ;
• test zwinności – 4 x 10 m. ;
• test mocy - skok w dal z miejsca ; • obserwację w małych grach ;
• żonglerkę piłką ;
• slalom z piłką ;
• uderzenie piłki na celność ;

Egzaminy zostaną przeprowadzone na obiektach MOSP Białystok ul. Świętokrzyska.

Podczas testów sprawnościowych zawodnicy muszą posiadać zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w testach oraz ważne badania lekarskie lub zgodę lekarza rodzinnego na uczestniczenie w testach sprawnościowych.


Szczegółowych informacji udziela trener Artur Woroniecki

TRENER

ARTUR WORONIECKI
600 330 740
»
23-04-201513:26
23-04-201513:01







TERMINARZ ROZGRYWEK ORLIKÓW
RUNDY WIOSENNEJ SEZONU ROZGRYWKOWEGO 2014-2015
PODLASKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ



Termin I - 25-26.04.2015

Grupa II - AP Sparta Augustów
Grupa XI - AP Talent II Białystok
Grupa XII - AP Talent IV Białystok

Termin II - 09-10.05.2015

Grupa I - AP Wigry III Suwałki
Grupa II - AP Sparta II Augustów
Grupa III - Falcon II Sokółka
Grupa IV - Orzeł Kolno
Grupa V - MOSIR II Mońki
Grupa VI - Ruch II Wysokie Mazowieckie
Grupa VII - Husar Nurzec
Grupa VIII - OSIR II Hajnówka
Grupa IX - MOSIR II Bielsk Podlaski
Grupa X - MOSP II Białystok
Grupa XI - Hetman Białystok
Grupa XII - Piast II Białystok
Grupa XIII - BSP II Jagiellonia Białystok

Termin III - 23-24.05.2015

Grupa I - Gieret Giby
Grupa II - Warmia Grajewo
Grupa III - UKS Konar-Kora Korycin
Grupa IV - Forty Piątnica
Grupa V - Podlasiak Knyszyn
Grupa VI - Olimpia II Zambrów
Grupa VII - Orzeł Bobola Siemiatycze
Grupa VIII - Gryf Gródek
Grupa IX - AP Talent Bielsk Podlaski
Grupa X - BSP Jagiellonia IV Białystok
Grupa XI - MOSP IV Białystok
Grupa XII - MOSP VI Białystok
Grupa XIII - Supraślanka Supraśl

Termin IV - 06-07.06.2015

Grupa I - Akademia 2012 II Suwałki
Grupa II - Warmia II Grajewo
Grupa III - Pogranicze Kuźnica
Grupa IV - pauza
Grupa V - pauza
Grupa VI - Pogoń II Łapy
Grupa VII - pauza
Grupa VIII - pauza
Grupa IX - Włókniarz II Białystok
Grupa X - UKS Protinus Białystok
Grupa XI - pauza
Grupa XII - pauza
Grupa XIII - KS Studzianki



TERMINARZ ROZGRYWEK ŻAKÓW

RUNDY WIOSENNEJ SEZONU ROZGRYWKOWEGO 2014-2015
PODLASKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ




Termin I - 25-26.04.2015

Termin II - 09-10.05.2015

Grupa I - AP Sparta Augustów
Grupa II - Warmia II Grajewo
Grupa III - Orzeł Kolno
Grupa IV - AP Talent II Bielsk Podlaski
Grupa V - BSP Jagiellonia Białystok
Grupa VI - AP Talent IV Białystok
Grupa VII - AP Talent II Białystok

Termin II - 23-24.05.2015

Grupa I - Wigry III Suwałki
Grupa II - MOSIR II Grajewo
Grupa III - Sparta Szepietowo
Grupa IV - Puszcza Hajnówka
Grupa V - BSP II Jagiellonia Białystok
Grupa VI - MOSP Białystok
Grupa VII - Falcon II Sokółka


Termin III - 06-07.06.2015

Grupa I - pauza
Grupa II - pauza
Grupa III - pauza
Grupa IV - pauza
Grupa V - MOSP IV Białystok
Grupa VI - MOSP II Białystok
Grupa VII - BSP Jagiellonia IV Białystok

GOSPODARZ TURNIEJU ZOBOWIĄZANY JEST POWIADOMIĆ ZAINTERESOWANE KLUBY I WYDZIAŁ SZKOLENIA PODLASKIEGO ZPN O DOKŁADNEJ DACIE I MIEJSCU ROZEGRANIA TURNIEJU NA 10 DNI PRZED TERMINEM
SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM ZOSTANIE PRZESŁANY DO KLUBÓW POCZTĄ LUB DROGĄ ELEKTRONICZNĄ
»
13-04-201511:15
Archiwum: 1 2 3 4 ... z 194
Podlaski Związek Piłki Nożnej
Przędzalniana 8
15-688 Białystok
tel/fax: (085) 654 52 81
lub 664 85 90
SBR Bank w Białymstoku
67 8769 0002 0391 2016 2000 0010
NIP: 542-24-37-638
e-mail: podlaski@zpn.pl
podlaskisport.pl
kajasport.pl
http://www.pkomp.net
http://www.podlaskifutbol.pl
http://www.socatots.pl