24 Października 2014
Login: Hasło: Załóż konto
TERMINY 11-12.10.2014












ORLIKI

Termin III – 11-12.10.2014

Grupa I – AP Wigry Suwałki 11.10.2014 g. 10:00 na stadionie MOSIR w Suwałkach
Grupa II – AP Sparta Augustów 11.10.2014 g. 10:00 w Augustowie ul.Tytoniowa
Grupa III – Dąb Dąbrowa Białostocka 18.10.2014 g.10:00 na stadionie w Dąbrowie Białostockiej
Grupa IV – ŁKS Łomża - przełożony
Grupa V – Biebrza Goniądz 11.10.2014 g. 9:00 na stadionie w Goniądzu
Grupa VI – Ruch Wysokie Mazowieckie 12.10.2014 g.9:00 na stadionie w Wysokiem Mazowieckiem
Grupa VII – Orzeł Bobola Siemiatycze 11.10.2014 g.9:30 w Siemiatyczach ul. 3 maja
Grupa VIII – pauza
Grupa IX – Rudnia Zabłudów 12.10.2014 g. 9:30 na stadionie w Zabłudowie
Grupa X – BSP III Jagiellonia Białystok 11.10.2014 g.10:00 obiekt treningowy w Pogorzałkach
Grupa XI – Znicz Suraż- turniej odwołany ( Znicz wycofał się z rozgrywek )
Grupa XII – AP Talent III Białystok11.10.2014 g.13:00 na boisku ZSBG w Białymstoku ul.Słonimska 47
Grupa XIII – MOSP Białystok 11.10.2014 g.14:00 na stadionie MOSP w Białymstoku

ŻAKI
Termin III – 11-12.10.2014

Grupa I – AP Wigry Suwałki 19.10.2014 g.11:00 na stadionie LA w Suwałkach ul. Wojska Polskiego 17
Grupa II – MOSIR Grajewo 11.10.2014 g.9:00 na boisku przy klubie „Hades” ul. Wojska Polskiego 72 w
Grajewie
Grupa III – pauza
Grupa IV – Orzeł Bobola Siemiatycze 11.10.2014 g.13:00 w Siemiatyczach ul. 3 maja
Grupa V – MOSP III Białystok 11.10.2014 g.10:00 na stadionie MOSP w Białymstoku
Grupa VI – Piast II Białystok 11.10.2014 g.14:30 na stadionie przy ul .Elewatorskiej w Białymstoku
Grupa VII – Talent Białystok 11.10.2014 g. 8:00 boisko ZSBG w Białymstoku ul.Słonimska 47
»
9-10-201409:57
Archiwum: 1 2 3 4 ... z 191
Podlaski Związek Piłki Nożnej
Przędzalniana 8
15-688 Białystok
tel/fax: (085) 654 52 81
lub 664 85 90
SBR Bank w Białymstoku
67 8769 0002 0391 2016 2000 0010
NIP: 542-24-37-638
e-mail: podlaski@zpn.pl
podlaskisport.pl
kajasport.pl
http://www.pkomp.net
http://www.podlaskifutbol.pl
http://www.socatots.pl