Start

Start / Start

TURNIEJ FINAŁOWY O PUCHAR im. WŁODZIMIERZA SMOLARKA na sezon 2016/2017

 Plan rozgrywek: 25.05.2017 (Niedziela) 18:00 – Uroczystość  otwarcia Finałowego  turnieju rozgrywek  o Puchar im. W. Smolarka 26.06.2017 (poniedziałek) godz. 10:00 - 11:30
Read More
TURNIEJ FINAŁOWY O PUCHAR im. WŁODZIMIERZA SMOLARKA na sezon 2016/2017

Konkurs!!! Piłkarskie nagrody ciągle w grze!!!

Wspólnie z ZINA i KajaSport.pl dajemy szansę drużynom Podlaskiego Związku Piłki Nożnej na zgarnięcie 16 ekstra kompletów meczowych
Read More
Konkurs!!! Piłkarskie nagrody ciągle w grze!!!

Turniej im. Włodzimierza Smolarka w Suwałkach od 25 czerwca

Osiem najlepszych drużyn 14-latków z całej Polski przyjedzie do Suwałk, by zmierzyć się w Turnieju o Puchar imienia
Read More
Turniej im. Włodzimierza Smolarka w Suwałkach od 25 czerwca

Polska wysoko wygrała z Litwą!

Reprezentacja Polski kobiet wygrała 5:0 z Litwą w spotkaniu towarzyskim rozegranym w Łomży. Bramki dla Polski zdobyły Ewelina
Read More
Polska wysoko wygrała z Litwą!

Aktualności

3 dzień / Finałowego turnieju rozgrywek o Puchar im. W. Smolarka w Suwałkach

27.06.2017 (wtorek) / wyniki aktualizowane na żywo Dolnośląski ZPN (A3)...

Turniej Finałowy rozgrywek o Puchar im. W. Smolarka w Suwałkach / Radio5.com.pl

Mistrzostwa Polski w piłce nożnej Reprezentacji Wojewódzkich Związków Piłki...
26 czerwca 2017

Komunikat Komisji Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN

Szanowni Państwo, W związku ze zmianą Uchwały ws. przyznawania...

1 dzień / Uroczystość otwarcia Finałowego turnieju rozgrywek o Puchar im. W. Smolarka w Suwałkach

25.05.2017 (Niedziela) 18:00 – Uroczystość  otwarcia Finałowego  turnieju rozgrywek ...

Seniorzy

Poz   Zespół M W P Pkt
1 Tur Bielsk Podlaski 30 24 2 76
2 Wissa Szczuczyn 30 23 4 72
3 Warmia Grajewo 30 20 3 67
4 KS Wasilków 30 17 6 58
5 Dąb Dąbrowa Białostocka 30 16 11 51
6 KS Michałowo 30 14 11 47
7 Sparta Augustów 30 11 14 38
8 Biebrza Goniądz 30 10 14 36
9 Sparta 1951 Szepietowo 29 10 14 35
10 Pogoń Łapy 30 10 16 34
11 Promień Mońki 30 8 14 32
12 Cresovia Siemiatycze 30 9 18 30
13 Orzeł Kolno 30 6 14 28
14 Magnat Juchnowiec Kościelny 30 7 16 28
15 Hetman Tykocin 30 7 18 26
16 Puszcza Hajnówka 29 3 20 15

Młodzież

Poz   Zespół M W P Pkt
1 MOSP Białystok 24 22 0 68
2 ŁKS 1926 Łomża 24 19 2 60
3 Hetman Białystok 24 15 6 48
4 MOSiR Grajewo 24 14 5 47
5 Rospuda Filipów 24 12 8 40
6 Wigry Suwałki 24 13 8 42
7 Cresovia Siemiatycze 23 9 11 30
8 Olimpia Zambrów 24 10 14 30
9 Promień Mońki 23 8 12 28
10 Petrus Łapy 22 6 12 21
11 Iskra Narew 22 4 17 13
12 Wissa Szczuczyn 20 2 17 7
13 KS Śniadowo 26 1 23 5

Ligi kobiet / Turnieje Młodzież

  • Poz   Zespół M W P Pkt
    1 RESO AKADEMIA 2012 SUWAŁKI 12 9 3 27
    2 Tur MOSiR Bielsk Podlaski 12 8 4 24
    3 Włókniarz Białystok 12 5 6 16
    4 EKOSPORT BIAŁYSTOK 12 1 10 4

Sponsorzy

Partner strategiczny

Sponsor główny

Sponsor strategiczny

Sponsorzy techniczni

Partnerzy

Patronat medialny